reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi jak to jest

Dołączył(a)
21 Grudzień 2016
Postów
12
Cześć dziewczyny, jestem z Płocka. Mam do Was pytanie. Jak to jest z badaniem wczesnej ciąży. Kiedy test z krwi bhcg jest już w 100% wiarygodny. Czy obecność hormonów bhcg zawsze jest przy ciąży ? Jeżeli badanie zrobiłam 28 dnia cyklu i wyszło <0,1 oraz tydzień później i też taki wynik to czy jest to już w 100% wiarygodne? Cykle właśnie na ogół 28 dniowe , przynajmniej od 3 miesiecy. Okresu oczywiście dalej nie mam. Stosunek odbyty tylko 1 w tym cyklu i to na samym początku. Nie pamiętam który to dzień cyklu ale strzelam iż 9-10. Z góry dziękuję za informację.
 
reklama
Rozwiązanie
Szczerze wątpię, żeby cokolwiek dotarło, wszak trolle żywią się zamieszaniem wokół swojej osoby, wróżę więc niebawem kolejny temat napisany przez naszą nierozgarniętą życiowo 15-latkę ;)
Szczerze....
Jeżeli tak bardzo Cię to martwi, przestań czytać bzdury w internecie i pytać się na forach osób, które de fakto nie mają żadnej wiedzy medycznej.
Rada: Udaj się do dobrego prywatnego ginekologa (ja znam takiego w Warszawie ale trochę będziesz musiała w siebie zainwestować), zrób komplet badań i będziesz wiedziała na czym stoisz.
Nie wyleczysz się w internetach.
 
reklama
@witch84
Ostani raz okres miałam 12.10 - 5 dni . 8dc stosunek pękła gumka zażyłam escapelle (tabletka po) po 3h. Cykle po 29 dni. W dniu przewidywanej miesiączki czyli 21 dni po stosunku beta 0.0 , tydzień póżniej (czyli 28 dni po stosunku ) też beta 0.0 . Ginekolog tego samego dnia stwierdził cykl bez owulacyjny i dał duhostan na wywołanie przez 10 dni. Brałam i po ostatniej tabletce w przeciągu 2 dni dostałał krwawienia 4 dniowego i z pierwszym dniem krwawienia miała zacząć brać tabletki anty. Pierwsze moje opakowanie. I teraz po 21 dniach od pierwszej tabletki jest przerwa. 5 dzień i dalej okresu brak. Ciąża raczej wykluczona..

@CzarnaMadzia już wybrałam dobrego ginekologa u siebie i wybiorę się do niego. Trzeba sprawdzić wszystko. Póki co chce wyrzucić myśl z siebie ze mogę być w ciąży.
 
Ciąża raczej wykluczona..

Póki co chce wyrzucić myśl z siebie ze mogę być w ciąży.


NO JA PIER.DOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Takie małe pytanko - skąd wiesz, że jesteś kobietą?
Jesteś tego pewna?
Ale skąd ta pewność?
Przecież wygląd ciała to wiesz, kwestia spojrzenia.
Może jesteś tak naprawdę mężczyzną?
Weź to pod uwagę, skoro nigdy nie wierzysz w coś, co masz czarno na białym.
To, że w szpitalu wbili Ci w książeczkę, żeś dziewczynka, to wcale nie musi być prawda.
Lepiej idź jakieś badania zrób, bo ja naprawdę czuję, że może się okazać, że NIE JESTEŚ kobietą, przecież to możliwe!
 
Marto W ciąży nie jesteś. Tak czasem przy tabletkach bywa. Mi (lekarzowi) się nigdy nie udało dobrać odpowiednich tabletek (mimo że wyniki wszystkie miałam idealne - taka moja natura). Często bywało tak, że krwawienie z odstawienia dostawałam dopiero jak zaczynałam brać kolejne opakowaniu (bo to nie jest typowa miesiączka). Organizm musi się przestawić, nauczyć się "żyć" w nowych warunkach.
 
@witch84
Ostani raz okres miałam 12.10 - 5 dni . 8dc stosunek pękła gumka zażyłam escapelle (tabletka po) po 3h. Cykle po 29 dni. W dniu przewidywanej miesiączki czyli 21 dni po stosunku beta 0.0 , tydzień póżniej (czyli 28 dni po stosunku ) też beta 0.0 . Ginekolog tego samego dnia stwierdził cykl bez owulacyjny i dał duhostan na wywołanie przez 10 dni. Brałam i po ostatniej tabletce w przeciągu 2 dni dostałał krwawienia 4 dniowego i z pierwszym dniem krwawienia miała zacząć brać tabletki anty. Pierwsze moje opakowanie. I teraz po 21 dniach od pierwszej tabletki jest przerwa. 5 dzień i dalej okresu brak. Ciąża raczej wykluczona..

@CzarnaMadzia już wybrałam dobrego ginekologa u siebie i wybiorę się do niego. Trzeba sprawdzić wszystko. Póki co chce wyrzucić myśl z siebie ze mogę być w ciąży.

Czekaj, czekaj... Ty tutaj wcześniej chyba dwa razy pisałaś. Pierwszy tez jako kobieta (tylko pod innym nick-iem), potem jako wystraszony chłopak a teraz znowu?
I za każdym razem wrecz identyczna historia...
 
CzarnaMadzia tak to nasza gwiazda niepokalane poczecie:-)

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Do góry