reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi jak to jest

Dołączył(a)
21 Grudzień 2016
Postów
12
Cześć dziewczyny, jestem z Płocka. Mam do Was pytanie. Jak to jest z badaniem wczesnej ciąży. Kiedy test z krwi bhcg jest już w 100% wiarygodny. Czy obecność hormonów bhcg zawsze jest przy ciąży ? Jeżeli badanie zrobiłam 28 dnia cyklu i wyszło <0,1 oraz tydzień później i też taki wynik to czy jest to już w 100% wiarygodne? Cykle właśnie na ogół 28 dniowe , przynajmniej od 3 miesiecy. Okresu oczywiście dalej nie mam. Stosunek odbyty tylko 1 w tym cyklu i to na samym początku. Nie pamiętam który to dzień cyklu ale strzelam iż 9-10. Z góry dziękuję za informację.
 
reklama
Rozwiązanie
Szczerze wątpię, żeby cokolwiek dotarło, wszak trolle żywią się zamieszaniem wokół swojej osoby, wróżę więc niebawem kolejny temat napisany przez naszą nierozgarniętą życiowo 15-latkę ;)
Mi też :( przepraszam dziewczyny. Mam 18lat i moze dlatego moje takie zachowanie.
Piszesz to specjalnie żeby tutaj psuć atmosferę i po co? Mądrej głowie dość dwie słowie. Widocznie Ty zamiast mózgu masz słomę, weź się ogarnij dziewczyno jesteś żenująca...zamiast tutaj ludziom psuć nerwy idź w garach posiedz z matką, przynaj mniej niech taki z Ciebie będzie pożytek. Zanim rozlozysz poraz kolejny nogi, radziła bym Ci zapoznać się z tym tematem..pzdr
 
reklama
Marta mam nadzieje ze cos dotarlo i za tydzien nie zalozysz kolejnego watku bo to juz 4 byl...

010igov3fkey3mez.png
 
Szczerze wątpię, żeby cokolwiek dotarło, wszak trolle żywią się zamieszaniem wokół swojej osoby, wróżę więc niebawem kolejny temat napisany przez naszą nierozgarniętą życiowo 15-latkę ;)
 
Rozwiązanie
Do góry