reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi z Apteki - jest taki!

Dołączył(a)
24 Październik 2019
Postów
11
Cześć! Moze komuś się przyda. od 9 miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Ilość zakupionych każdego miesiąca testów ciązowych jest nie do zliczenia. Dzis w Aptece farmaceutka zapytała czy nie chce testu z krwi co sie robi z palca hmm nie powiem, zdziwiłam się ze mozna go zrobić w domu
test z krwi pozytywny (zdjęcie), 3 test z moczu negatywne. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką. Zaczynam się powoli cieszyć ;););)
 

Załączniki

  • IMG_9904-kopia.JPG
    IMG_9904-kopia.JPG
    34,5 KB · Wyświetleń: 6 142
reklama
Jakiej firmy
Cześć! Moze komuś się przyda. od 9 miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Ilość zakupionych każdego miesiąca testów ciązowych jest nie do zliczenia. Dzis w Aptece farmaceutka zapytała czy nie chce testu z krwi co sie robi z palca hmm nie powiem, zdziwiłam się ze mozna go zrobić w domu
test z krwi pozytywny (zdjęcie), 3 test z moczu negatywne. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką. Zaczynam się powoli cieszyć ;););)
 
Cześć! Moze komuś się przyda. od 9 miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Ilość zakupionych każdego miesiąca testów ciązowych jest nie do zliczenia. Dzis w Aptece farmaceutka zapytała czy nie chce testu z krwi co sie robi z palca hmm nie powiem, zdziwiłam się ze mozna go zrobić w domu
test z krwi pozytywny (zdjęcie), 3 test z moczu negatywne. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką. Zaczynam się powoli cieszyć ;););)
Ciekawe,a powiedz mi musialas sie nakluc pare razy?bo jak mezowi pobieram na cukrzyce probke krwi to zaraz mu zasycha,a tu na filmiki to duzo tej krwi poszlo
 
Ciekawe,a powiedz mi musialas sie nakluc pare razy?bo jak mezowi pobieram na cukrzyce probke krwi to zaraz mu zasycha,a tu na filmiki to duzo tej krwi poszlo
Nie, nakłuwałam sie tylko raz i zaraz miałam dość duża krople krwi. Tylko tak jak pisało w instrukcji trzeba przygotować ten palec ktory nakkluwasz, pomasowac czy zanużyc na chwile pod ciepla wode zeby bylo lepsze ukrwienie ;)
 
Cześć! Moze komuś się przyda. od 9 miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Ilość zakupionych każdego miesiąca testów ciązowych jest nie do zliczenia. Dzis w Aptece farmaceutka zapytała czy nie chce testu z krwi co sie robi z palca hmm nie powiem, zdziwiłam się ze mozna go zrobić w domu
test z krwi pozytywny (zdjęcie), 3 test z moczu negatywne. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką. Zaczynam się powoli cieszyć ;););)
Ile taki test kosztuje? Po jakim czasie wykrywa ciążę?
 
Ile taki test kosztuje? Po jakim czasie wykrywa ciążę?
To jest pewnie na takiej zasadzie jak w labo tylko w labo oceniają w cyfrach a tu ci wykrywa betę z krwi gdzie jest szansa na wykrycie ciąży wcześniej o wiele wcześniej niż z moczu. Oczywiście najlepiej robić test w dniu terminie miesiączki chyba że wiesz kiedy miałaś dokładnie zagniezdzenie to 48h później możesz zrobić test i wyjdzie pozytywny. U mnie w DE też są takie testy ciążowe z krwi domowego użytku.
 
Jaką wartość hcg jest w stanie wykryć?
Wydaje mi się ze jeśli kobieta jest w ciąża to wynik jest powyzej 5 i nawet wczesna ciąże ci pokaże ten test z krwi. Możesz go robić wieczorem i jeśli jesteś w ciąży to ci test wyjdzie. Ale nie jestem pewna po prostu tak rozumuje.
 
reklama
Do góry