reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi z Apteki - jest taki!

reklama
Oczywiście że nie na każdego
Ja jestem tego przykładem
Test z krwi pozytywny beta ujemna
Nie ma możliwości że spadła bo wyszła 25 bete.
To tylko sprzęt, to tylko test więc trzeba brać pod uwagę jego wadę. Życie
 
Cześć! Moze komuś się przyda. od 9 miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Ilość zakupionych każdego miesiąca testów ciązowych jest nie do zliczenia. Dzis w Aptece farmaceutka zapytała czy nie chce testu z krwi co sie robi z palca hmm nie powiem, zdziwiłam się ze mozna go zrobić w domu
test z krwi pozytywny (zdjęcie), 3 test z moczu negatywne. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką. Zaczynam się powoli cieszyć ;););)
Czy taki wynik 30’minut po czasie można uznać za wiarygodny? Ehh nie chciałabym być w ciąży i potrzebuje waszej rady
 

Załączniki

  • E4B24612-5DB2-4393-88CC-2D5A6F278827.jpeg
    E4B24612-5DB2-4393-88CC-2D5A6F278827.jpeg
    883,3 KB · Wyświetleń: 2 681
Czy taki wynik 30’minut po czasie można uznać za wiarygodny? Ehh nie chciałabym być w ciąży i potrzebuje waszej rady
Hej mam to samo zrobiłam test babycheck dzień przed .miesiączką po południu , na drugi dzień neta wyniosła <1,2 W laboratorium powiedzieli zeby powtórzyć za tydzień jak nie będzie miesiączki teraz jest 2 dzień jak nie mam jeszcze i poczekam cierpliwie może faktycznie jestem sie okaże bo na okres się nie nastawia coś u mnie 🤭
 

Załączniki

  • received_203983050992636.jpeg
    received_203983050992636.jpeg
    308 KB · Wyświetleń: 1 655
Cześć! Moze komuś się przyda. od 9 miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Ilość zakupionych każdego miesiąca testów ciązowych jest nie do zliczenia. Dzis w Aptece farmaceutka zapytała czy nie chce testu z krwi co sie robi z palca hmm nie powiem, zdziwiłam się ze mozna go zrobić w domu
test z krwi pozytywny (zdjęcie), 3 test z moczu negatywne. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką. Zaczynam się powoli cieszyć ;););)
Witaj w klubie mam podobnie tylko za mało krwi oddałam bo zaczął się trochę rozlewac na drugi dzień neta <1,2 Ale okresu już 2 dzień nie ma no o tak czekam na zdjęciach jest ten sam test co powstało w upływie 10 minut ale niby nie ma nic no ale w końcu okresu nie ma dalej mam za kilka dni bete powtórzyć 😊
 

Załączniki

  • 20200718_072355.jpg
    20200718_072355.jpg
    248,8 KB · Wyświetleń: 1 272
  • received_203983050992636.jpeg
    received_203983050992636.jpeg
    308 KB · Wyświetleń: 1 494
Dziewczyny proszę o radę. Wykonalam test baby check z krwi11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja pod świadoma wyobraźnia?
IMG_20210116_135437.jpg
 
reklama
Do góry