reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy , zarys drugiej kreski

Pokaż mi jakikolwiek komentarz w którym kogoś obraziłam lub smialam się z kogoś kto nie mógł zajść w ciążę.
Sama miałam z tym problem więc nawet by mi do głowy nie przyszło to co teraz napisalas
Zajrzyj na staraczki i spytaj, pewnie ci odpowiedzą i daj spokój dziewczyno, bo robisz afery z du py. Milego dnia, nikt tu nikogo nie atakował poki nie pojawilas sie ty.
 
reklama
Jakbym miała tu wrzucić wszystkie takie screeny to pół historii bb by tu się znalazło, ale niech o wszystkim świadczy fakt w jaki sposób się witasz na staraczkach [emoji23][emoji23][emoji23]
Przynajmniej wiesz na co zapracowałaś [emoji41]Zobacz załącznik 1308581

Pamiętam to, specjalnie przyszła do was pochwalić się testem pozytywnym. Cisnąć was jakiś czas wcześniej. Dramat a teraz broni innych, gdy nikt nikomu nic nie robi.
 
Dobra, bo widzę, że moglam wcale nie udzielać komuś odpowiedzi bo rozwinął się dość drastyczny, inny kierunek tematu. Wracając do wątku - kolejne testy wyszły negatywne, wątpliwości żadnych już nie ma prócz tego, że miesiączki JESZCZE dziś nie dostalam. Przemyśle sprawę z beta o ile zacznie mi się spóźniać. Dość szybko wykonałam parę testów ale to już jest dość duże parcie na dziecko w moim przypadku :/ A testy pokazałam gronie najbliższych i zdania również były podzielone.
 
Dobra, bo widzę, że moglam wcale nie udzielać komuś odpowiedzi bo rozwinął się dość drastyczny, inny kierunek tematu. Wracając do wątku - kolejne testy wyszły negatywne, wątpliwości żadnych już nie ma prócz tego, że miesiączki JESZCZE dziś nie dostalam. Przemyśle sprawę z beta o ile zacznie mi się spóźniać. Dość szybko wykonałam parę testów ale to już jest dość duże parcie na dziecko w moim przypadku :/ A testy pokazałam gronie najbliższych i zdania również były podzielone.
Test najlepiej robić 14 dpo. Jeżeli robisz szybciej i są wątpliwości, to najlepiej iść na betę.
Jesteś już po terminie miesiączki? Wiesz kiedy była owulacja?

Jeżeli długo się staracie może warto zacząć robić jakieś badania?
 
No właśnie bo ja cały czas się zastanawiam co mi wyszło na tym teście , robiłam 3 paskowe i około 3 minuty pojawiły się kreski ledwo co wyraźne, na zdjęciu tym bardziej ale dla oka dostrzegalne , zrobiłam tez pink ale on nie okazał nic . Dlatego zastanawiam się czy facelle są tak super czule bo na opakowaniu jest napisane ze maja czułość powyżej 10 , strumieniowy z facelle tez robiłam i nic , dodaje zdjęcie . To chyba są fabryczne kreski skoro na pinku nie ma nic
Pinki nie są dobre
 
Hej dziewczyny dzisiaj jest 2 dni do okresu , mam wstręt do zapachów, bolesne piersi i wczoraj zrobilam test co tym myslicie ? Widac coś?
 

Załączniki

  • 20211020_155216.jpg
    20211020_155216.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 391
  • 20211020_155156.jpg
    20211020_155156.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 371
reklama
Do góry