reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy /znikająca kreska

Dołączył(a)
12 Październik 2023
Postów
12
Hej dziewczyny jestem tu nowa ;) ale mam troszkę wielki problem i nie wiem co myśleć :( staramy się z partnerem o dziecko :) niestety 4 miesiące temu poroniłam w 7 tyg ciąży :( od tamtej pory mam regularny cykle tak mi się zdawało :( teraz okres spóźni mi się 5 dni :( oczywiście wspolzylismy z partnerem w dni płodne kilka razy (kalendarzyk ).( oprócz tego mam bolesność takie dziwne napadowe mrowienie w piersiach po bokach , bol brodawek przy dotknięciu :( mam dużo białego śluzu ale bezdomnego , bol podbrzusza i szczególnie lewego jajnika jest taki tępy a w pracy takie ukłucia w jajniku aż się ruszyć nie mogłam :( z rana mnie mdli ale nie wymiotuje . Mniej więcej w dni spodziewanej owulacji byłam przeziębiona. Robiłam juz kilka testów . Wychodziły negatywne albo cień cieni . Wczoraj wyszedł mi taki dziwny test jakby pozytywny bo kreska była widoczna gołym okiem . Poniżej zdjęcie chodź zdjęcie tez nie oddaje tak jak w rzeczywistości . Dziś dla potwierdzenia powtórzyłam test i wyszedł negatywny (druga kreskę widać tylko pod światło ) dziś spóźnia mi się okres 5 dni :( czy to może być jednak ciąża ? Dodam ze mieszkam za granica i tu skierowanie na betę graniczy z cudem . Twierdzą ze do 3 miesiąca dla nich to nie ciąża . Czekać dalej na okres czy dalej próbować z testami :( bo dopiero z pozytywnym testem mogę iść Zapisać się do położnej na potwierdzenie :( i nei wiem co robić
 

Załączniki

  • 5AD6969C-13C1-4B05-B18E-37B6D82F64D2.jpeg
    5AD6969C-13C1-4B05-B18E-37B6D82F64D2.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 427
reklama
Jak dla mnie to ciazy nie ma. Jesli objawy, ktore opisujesz, byly ciazowe to i testy bylyby pozytywne. Test na zdjeciu jest niewazny, bo jest zalany. Rezzta jest negatywna, jak twierdzisz. Jesli za kilka dni okres sie nie pojawi to dobrze by bylo sprawdzic u lekarza, czy nie ma jakiejs przyczyny chorobowej, np. torbiel jajnika. Czasem okres tez spoznia sie tak o, po prostu.
 
Do góry