reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Test ciążowy

Rozwiązania
0
Witam. Od rana jest mi ciężko. Od jakiegoś czasu staram się o dziecko. Od kilku dni byłam strasznie ospala, bolały mnie piersi, wczoraj poczułam dziwny smak w ustach( ten właśnie szczegół zauważył o tym że donyslimlam się o ciąży że starszym synkiem). Pobiegłem po test ciążowy, zrobiłam to i co ( było po godzinie 15) i jest druga bladziurka kreseczka. Wielka radość. Niestety dziś rano zrobiłam kolejny test A tam nic, jedna kreska. Okres powinnam dostać dziś. Dodam że test robiony wczoraj miał czułość 10 a dziś rano 25. Czy mimo że miał mniejszą czułość mógł nie pokazać ciąży.

reklama

Marta Anna Z.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wydaje mi sie, ze przy tak wczesnej ciąży moze sie zdarzyć taka sytuacja :). Zrób jeszcze raz test za kilka dni, albo od razu idź na betę.

Aguu

Rozwiązania
5
Witam. Od rana jest mi ciężko. Od jakiegoś czasu staram się o dziecko. Od kilku dni byłam strasznie ospala, bolały mnie piersi, wczoraj poczułam dziwny smak w ustach( ten właśnie szczegół zauważył o tym że donyslimlam się o ciąży że starszym synkiem). Pobiegłem po test ciążowy, zrobiłam to i co ( było po godzinie 15) i jest druga bladziurka kreseczka. Wielka radość. Niestety dziś rano zrobiłam kolejny test A tam nic, jedna kreska. Okres powinnam dostać dziś. Dodam że test robiony wczoraj miał czułość 10 a dziś rano 25. Czy mimo że miał mniejszą czułość mógł nie pokazać ciąży.
Oczywiście ze tak. Beta podwaja się po 48h. Zakładając najniższe wartości (blada kreska) nie ma szans by wykrył.
Poczekaj spokojnie albo zrób betę.
Ale sugeruje ćwiczyć cierpliwość :p i nie latać codziennie sprawdzać.

Fado123

Rozwiązania
2
Zrób bete jak radzą dziewczyny ,wtedy nie będzie trzeba się zastanawiać ,ale myślę że będzie dobrze :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Pytanie tygodnia 39
K Ciąża, poród, połóg 21
A Potrzebuję porady 39
agatella93dw Potrzebuję porady 16

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry