reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Anonim11111

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
16
Witam , mam problem i sama nie wiem juz co mam myśleć . Od ponad 3 miesięcy staramy się o dzidzie , 3 miesiące temu odstawiłam tabletki anty ( były zalecone poniewaz wykryto u mnie zespół policystycznych jajników ) nie mam okresu od czasu odstawienia tabletek , dzis popołudniu zrobiłam test . Widać na nim kreskę pozioma i cień kreski pionowej , kreska pionowa jest bardzo bardzo jasna i nie wiem co mam o tym myśleć . Jutro z samego rana muszę zrobić kolejny test , ale nie daje mi to spokoju stad post . Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi
2016625C-9FAA-4F47-815C-02AB031C3930.jpeg
 
reklama
Witam , mam problem i sama nie wiem juz co mam myśleć . Od ponad 3 miesięcy staramy się o dzidzie , 3 miesiące temu odstawiłam tabletki anty ( były zalecone poniewaz wykryto u mnie zespół policystycznych jajników ) nie mam okresu od czasu odstawienia tabletek , dzis popołudniu zrobiłam test . Widać na nim kreskę pozioma i cień kreski pionowej , kreska pionowa jest bardzo bardzo jasna i nie wiem co mam o tym myśleć . Jutro z samego rana muszę zrobić kolejny test , ale nie daje mi to spokoju stad post . Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedziZobacz załącznik 1014795
W jakim odstępie czasowym wyszła kreska?
 
reklama
reklama
Ja bym poszła na bete ,ale to dziwne że nie masz @ od 3 miesięcy , lepiej to chyba z lekarzem skonsultować
Konsultowałam z lekarzem odstawienie tabletek i uprzedzała , ze tak może być poniewaz hormony musza się ustabilizować , ale nie wykluczała w tym czasie zajścia w ciąże a wręcz przeciwnie . Od kilku dni czuje tez lekki ból jajników , niekiedy delikatne kłucie a niekiedy ból brzucha jak przed miesiączka
 
Do góry