reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
29 Wrzesień 2019
Postów
12
Rozwiązania
0
Jeszcze dziewczyny mam do was takie orientacyjne pytanie. Czy którejś z was wyszedł cień 2 kreski na teście ciążowym 2 miesiące po współżyciu?
Cień 2 miesiące po współżyciu to nie może być ciąża bo musiały by być 2 grube kreski a nie tylko cień. Jakie mogą być inne przyczyny, czy test ciążowy może wykazać ciąze po 2 miesiącach dopiero?
Czy infekcja mogła to spowodować albo nachodzące owulacja jeśli nadzchodzi?
 
Ostatnia edycja:
reklama

drzew

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2019
Postów
42
Rozwiązania
0
Też uważam że powinnaś kupić inny test Chyba mało prawdopodobne żebyś była w ciąży I zauważyła to dopiero po 2 miesiącach Jeśli inny test też coś pokaże to biegnij do lekarza
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry