reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
22 Marzec 2020
Postów
3
Hej, nie wiem co myśleć dlatego zwracam się do was. Wczoraj rano (tj. sobota) zrobiłam test i wyszedł tak jak na zdjęciu jedna czerwona bardzo widoczna druga blada sprawdzałam po 5 min i od razu tak wyglądał. Dwa dni temu (tj.piatek 20.03) powinnam dostać okres, a do tej pory nie dostałam. Normalnie palę papierosy a od pewnego czasu nie jestem wstanie zapalić bo mnie odrzuca, ogólnie momentami średnio się czuje. Nie dobrze mi itp. Mój chłopak jest za granica i ostatni raz kiedy był i doszło do stosunku to około 7-8.03 ostatni okres dostałam 24.02. Jak myślicie czy ten test i objawy wskazują na to ze jestem w ciąży? Czy za bardzo dobieram sobie do głowy ?
596165C6-7885-42A0-8C26-BDE3D51B274A.jpeg
 
reklama
Rozwiązanie
U
Do sprawdzenia testów ciążowych został stworzony specjalny wątek! Proszę pisać tutaj

Ja gratuluję😃 Miałam jeszcze bledsza kreseczke w lipcu, a teraz ta kreseczka skończyła 2 tygodnie. Na objawy jeszcze za wcześnie, ale dobrze że odrzuca Cię od papierosów. Zrób jeszcze jutro a raczej dzisiaj test raz jeszcze. Dobrze byłoby zbadać bete, ale w tej sytuacji z wirusem mogą laby nie funkcjonować jak zawsze. Pozdrawiam ;)
 
Gratuluję ciąży.Pierwszym z objawów mojej ciąży był ogromny wstręt do papierosów.Nie dałam rady się zaciągnąć ponieważ strasznie mnie mdliło.A ja nie wierzyłam że kobiety w ciąży rzucają palenie 🤔😉. Wszystkiego dobrego
 
reklama
Do sprawdzenia testów ciążowych został stworzony specjalny wątek! Proszę pisać tutaj

 
Rozwiązanie
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry