reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Niestety dostalam krwawienia :( nie mam pojecia czym byl spowodowany taki wynik testu. Juz wczoraj zauwazylam zabrudzony papier od krwo a dzisiaj tej krwi jest zdecydowanie wiecej. Teraz zaczynam sie bac czym byl taki wynik testu spowodowany :(
Możliwe że to mogła być ciąża biochemiczna albo mimo krwawienia powtórz test lub betę [emoji848]
 
reklama
Kurcze serio torbiele nie powoduja takich wynikow? Moja mama wlasnie miala torbiele i to wielkie ale to bylo jakies 17 lat temu.. I mowila ze wychodzily jej te testy pozytywne i ginekolog tez byl na poczatku przekonany, ze to ciaza, dopiero po dokladniejszych badaniach okazalo sie, ze wielkie torbiele, ktore musiala miec wycinane operacyjnie. Moze niektore sa za male zeby wydzielac hcg, nie mam pojecia. No nic, w przyszlym tygodniu sie wszystko okaze.
Mój gin i to nie jeden też pow że torbiele nie wywołują hormonu beta hcg.
 
Jak torbiele nie, to moze rak... Sama juz nie wiem. Powinnam miec cytologie w marcu ale z powodu tego koronawirusa nie mialam. Wlasciwie chyba ostatnią mialam dawno temu. Troche sie podlamalam, ale dziwne jest to ze do momentu krwawienia bolal mnie brzuch, kluly jajniki, w tym momencie akurat nic mnie nie boli ale ewidentnie na papierze jest krew i to juz nie sa male ilosci jak wczoraj tylko sporo dobrze widocznej czerwonej krwi... :( obawiam sie juz ze z zajsciem w coaze beda problemy.
 
Jak torbiele nie, to moze rak... Sama juz nie wiem. Powinnam miec cytologie w marcu ale z powodu tego koronawirusa nie mialam. Wlasciwie chyba ostatnią mialam dawno temu. Troche sie podlamalam, ale dziwne jest to ze do momentu krwawienia bolal mnie brzuch, kluly jajniki, w tym momencie akurat nic mnie nie boli ale ewidentnie na papierze jest krew i to juz nie sa male ilosci jak wczoraj tylko sporo dobrze widocznej czerwonej krwi... :( obawiam sie juz ze z zajsciem w coaze beda problemy.
Nie wymyślaj sobie chorób. Może jesteś w ciąży mimo krwawienia (nic mnie nie zdziwi) albo to była biochemiczna ciąża albo felerny test choć dobrze widoczna kreska na zdjęciu więc wątpię aby ten test był felerny. Masz możliwość zrobienia bety hcg? W testy bym się nie bawiła.
 
Witam . Staramy się z mężem o dziecko. W dniu od 30.07 do 2.08 wystąpiły dni płodne . Oczywiście jestem nie cierpliwa i najchętniej zrobiłbym bym test aby już teraz wiedzieć😉 . Kiedy mogę uzyskać wiarygodny wynik? Tak myślę że chyba pod koniec sierpnia???🤔
 
Dzieki, przepraszam ze tak truje ale serio troche jestem przerazona. I to nie byl 1 test a w sumie 5 wiec watpie zeby wszystkie byly felerne. Ewentualnie mysle ze wlasnie to ze ta kreska sie nie pojawiala od razu tylko po 3 minutach moglo miec jakies znaczenie. Dzisiaj nie moglam sie zwolnic z pracy, jutro ide do ginekologa to przy okazji spytam gdzie moge zrobic badanie i czy potrzebuje skierowanie.
 
Dzieki, przepraszam ze tak truje ale serio troche jestem przerazona. I to nie byl 1 test a w sumie 5 wiec watpie zeby wszystkie byly felerne. Ewentualnie mysle ze wlasnie to ze ta kreska sie nie pojawiala od razu tylko po 3 minutach moglo miec jakies znaczenie. Dzisiaj nie moglam sie zwolnic z pracy, jutro ide do ginekologa to przy okazji spytam gdzie moge zrobic badanie i czy potrzebuje skierowanie.
Wynik odczytuje do 5 minut więc wynik jak najbardziej dobrze odczytałaś. Na badanie beta hcg nie trzeba miec skierowania jeśli mieszkasz w Pl i można je zrobić w każdym labo.
 
Dzieki, przepraszam ze tak truje ale serio troche jestem przerazona. I to nie byl 1 test a w sumie 5 wiec watpie zeby wszystkie byly felerne. Ewentualnie mysle ze wlasnie to ze ta kreska sie nie pojawiala od razu tylko po 3 minutach moglo miec jakies znaczenie. Dzisiaj nie moglam sie zwolnic z pracy, jutro ide do ginekologa to przy okazji spytam gdzie moge zrobic badanie i czy potrzebuje skierowanie.
Myślę że to to mogła być ciąża biochemiczna. Wiem że to trudne, ale uspokój się, bo strasznie histeryzujesz i jak będziesz miała takie podejście to nigdy w ciążę nie zajdziesz. Dziecko potrzebuje spokoju, a organizm wie, że jeżeli jesteś ciągle zestresowana, to w ciąży nie będzie inaczej.
 
Hej dzis wypada dzien mojej miesiaczki ale ona sie nie pojawila jedynie przedwczoraj zauwazylam rowowy śluz zrobilam kilka tesow co myslicie o nich ?
 

Załączniki

  • 20220105_180307.jpg
    20220105_180307.jpg
    440,2 KB · Wyświetleń: 131
  • 20220105_172946.jpg
    20220105_172946.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 131
  • Photo0220105162842.png
    Photo0220105162842.png
    196 KB · Wyświetleń: 130
  • IMG_20220105_114111.jpg
    IMG_20220105_114111.jpg
    531,1 KB · Wyświetleń: 128
reklama
Dalsza część
 

Załączniki

  • 20220105_104806.jpg
    20220105_104806.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 113
  • 20220104_204829.jpg
    20220104_204829.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 107
Do góry