reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

reklama
Super dzieki za odpowiedzi :) zrobilam plytkowy ale jeszcze gorzej widac kreske. Bede probowac za 2 dni, bo i tak do ginekologa dopiero na wtorek znalazlam termin wiec moze mnie wtedy skieruje na beta hcg :) o ile do tego czasu nie dostane jakiejs miesiaczki :(
IMG_20200812_191714.jpg
 
Super dzieki za odpowiedzi :) zrobilam plytkowy ale jeszcze gorzej widac kreske. Bede probowac za 2 dni, bo i tak do ginekologa dopiero na wtorek znalazlam termin wiec moze mnie wtedy skieruje na beta hcg :) o ile do tego czasu nie dostane jakiejs miesiaczki :(
Zobacz załącznik 1161981
Bete możesz sama zrobić w każdym laboratorium :)
Te testy co mialas z allegro mają stężenie 10. A ten co teraz zrobilas to 25. Więc tutaj ciaza to na pewno jest :D moze juz u ginekologa we wtorek pęcherzyk zobaczysz :)
 
Mnie ten test oszukał niestety :( pojawiła się od razu druga jasna kreska A ciąży nie było, bo dwa dni później beta ATTACH][/QUOTE]
20200724_113200.jpeg
 
Marta97 no wlasnie jak czytam na roznych forach to czasem sie okazuje, ze ta druga jasna kreska to ciaza a czasem niestety nie, wiec wole sie nie nastawiac, zwlaszcza ze podobno duzo bardzo wczesnych ciaz konczy sie samoistnym poronieniem. Zrobie test w sobote i pewnie w poniedzialek pojde na bete o ile sie okres nie pojawi :)
 
reklama
Bardzo dziwna sytuacja ale zrobilam dzisiaj ten sam test z allegro i wynik wyszedl ewidentnie negatywny, nawet cienia nie ma, takze nie wiem co mam myslec, moze owulacja mi sie przesunela z powodu upalow i dlatego wczesniej pokazywaly sie te kreski, bo przeciez gdyym byla w ciazy to kreska powinna ciemniec a nie znikac :( Albo ogolnie nie ma co wierzyc tym testom i pokazuja ta kreske tez w innych sytuacjach.. Krwawienia na razie nie dostalam, ale rok temu z powodu upalow tez mi sie termin okresu przesunal..
 
Do góry