reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

dziś miałam brazowy sluz, malutko. Moze dopiero zagnieżdzenie.. zobaczymy :-)
Nie mogło być dopoero zagniezdzenie ponieważ hormon wytwarza się dopiero po zagniezdzeniu a za nim hormon dojdzie do moczu to trochę to trwa. Najlepiej powtórzyć betę. Może być tak jak koleżanka wyżej napisała albo dopiero coś zaczyna się dziać albo biochemiczna niestety.
 
reklama
Nie mogło być dopoero zagniezdzenie ponieważ hormon wytwarza się dopiero po zagniezdzeniu a za nim hormon dojdzie do moczu to trochę to trwa. Najlepiej powtórzyć betę. Może być tak jak koleżanka wyżej napisała albo dopiero coś zaczyna się dziać albo biochemiczna niestety.
powtórzę na pewno w poniedziałek. W tym cyklu na nic nie liczyłam. Nie robiłam testów owu, nie czułam owu, ciekawe, wszystko czas pokaże. Buziaki :*
 
Musisz powtórzyć badanie, bo niepewny wynik.
Testy dla mnie negatywne, nic nie widzę (ale ja nigdy nie doszukuję się na siłę).
Trzymam kciuki, żeby to była ciąża! :)
 
beta 3,52...
3 dni przed terminem okresu
Kochana mi dwa dni przed miesiączką beta pokazała mniej niż 1,2 a za dwa dni zrobiłam test i wyszedł taki sam jak ty masz. Dziś jestem w 7 tygodniu. Także powtórz betę w poniedziałek a i test zrób z porannego moczu czy kreseczka ciemnieje 🥰
 
Dziewczyny a jeśli chodzi o ciąze to czy któraś po cc miała takie same objawy przy 2 ciązy czy całkiem inne? Bo my własnie chcemy 2 ale nie wiem własnie czy mnie pobolewa poprostu przed @ czy poprostu na ciąże :) nie moge sobie przypomneic jak miałam przy 1 ale wiem że w dzień okresu miałam biegunke :) a teraz powinnam dostać 5 wrzesnia :p
 
Dziewczyny a jeśli chodzi o ciąze to czy któraś po cc miała takie same objawy przy 2 ciązy czy całkiem inne? Bo my własnie chcemy 2 ale nie wiem własnie czy mnie pobolewa poprostu przed @ czy poprostu na ciąże :) nie moge sobie przypomneic jak miałam przy 1 ale wiem że w dzień okresu miałam biegunke :) a teraz powinnam dostać 5 wrzesnia :p
Ja miałam pierwszą cc a w lipcu w tamtym roku zaszłam w ciążę, miałam całkiem inne objawy ciąży niż przy pierwszej
 
reklama
Ja miałam pierwszą cc a w lipcu w tamtym roku zaszłam w ciążę, miałam całkiem inne objawy ciąży niż przy pierwszej
o to może u mnie bedzie tez inaczej :) bo ja własnie czekam na okres ale nie wiem czy bedzie czy nie bo w sumie objawy jakby pod okres troche :) ale zobaczymy blizej tych dni :)do soboty mam czas :p
 
Do góry