reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy.?

xPaati

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
44
Cześć dziewczyny. Wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy. Z powodu objawów które wystąpiły, senność, wzmożony apetyt itp. Miesiączki jeszcze nie miałam po porodzie więc nie wiem kiedy mogła wystąpić ewentualnie owulacja. Wydaje mi się, że jest on negatywny, ale chciałabym prosić Was o radę. Powtórzyć jutro z porannego moczu? Dziękuję za odpowiedzi, za hejt podziękuję
 

Załączniki

  • IMG_20200922_095956.jpg
    IMG_20200922_095956.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 389
  • IMG_20200922_100040.jpg
    IMG_20200922_100040.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 329
  • IMG_20200922_100140.jpg
    IMG_20200922_100140.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 312
reklama
Hmm wydaje mi się ze to nie ciaza ... z tym ze jesteś w połogu i może tak przechodzisz objawy ... ja pamietam ze oprócz senności z wiadomych względów musiałam kąpać się dwa razy dziennie bo tak się pociłam miałam duszności itp... pielęgniarka mi mówiła ze moje ciało wraca do siebie i przechodzi rewolucje i mogę się gorzej czuć ... aczkolwiek zawsze możesz test powtórzyć za jakiś czas żeby być pewną
 
Ja szczerze bym powtórzyła. Zdjęcie jest niewyraźne, ale jakis cień cienia tam chyba przebija. Jak powtórzysz to będzie jasne.
 
reklama
Do góry