reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Nie ma takiej opcji jesli ma zagniezdzony pecherzyk w macicy. Beta zaczyna rosnąć po zagniezdzaniu.
Tylko ze pani ginekolog nie umiała stwierdzić czy to pecherzyk ciążowy, powiedziała że to na pewno pecherzyk- nawet mam zdjęcie usg, ale to mógł być śluz- tak powiedziała pani ginekolog, dopiero jak znaczyła ciałko żółte w jajniku to powiedziała że jest nadzieja że mogło się udać, tylko moje pytanie brzmi kiedy w takim razie może wyjść pozytywny test...
 
Moim zdaniem to nie możliwe ze widziała pecherzyk ciazowy w macicy. Pecherzyk widac w macicy przy becie ok 1000. Powinnas zmienic lekarza
Pani ginekolog powiedziała że jest pecherzyk ale nie powiedziała że to ciążowy bo tego nie mogła stwierdzić, powiedziała żeby się zbytnio nie nastawiać bo to może być np. resztka śluzu, że pewność będzie dopiero jak test będzie pozytywny
 
reklama
Ehh który lekarz potwierdza ciąże na podstawie pozytywnego na podstawie obsikanego plastiku.. zmień lekarza.
Nikt jej nie potwierdził, pani ginekolog kazała mi w poniedziałek zrobić betę, to ja jestem zdziwiona czemu test wyszedł negatywny w dniu @ jak innym dziewczynom nawet 2 dni @ wychodzi pozytywny. Może rzeczywiście owulacja się przesuneła...
 
Do góry