reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

J

reklama
Witam. Zrobiłam rano test z clearblue wynik jak na zdjęciu w celu potwierdzenia po godzinie 12 zrobiłam drugi test z rossmanna i wyszła jedna kreska może bardziej pod światło prawie niewidoczna druga chociaż nie jestem pewna. Wynik widoczny także na zdjęciu test na dole płytkowy. Jak mam to rozumieć? Pierwszy się mylił czy drugi? Pomóżcie 🥺
 
Dla pewności zrób test jeszcze jutro rano. Mocz już jest "rozwodniony" stąd ta kreska mogła zniknąć.
 
Clear Blue lubią kłamać duzo było takich sytuacji na forum. Polecam Ci test paskowy marki rossman lub zrob bete bedziesz miala czarno na białym. Ile do @?
 
Witam. Zrobiłam rano test z clearblue wynik jak na zdjęciu w celu potwierdzenia po godzinie 12 zrobiłam drugi test z rossmanna i wyszła jedna kreska może bardziej pod światło prawie niewidoczna druga chociaż nie jestem pewna. Wynik widoczny także na zdjęciu test na dole płytkowy. Jak mam to rozumieć? Pierwszy się mylił czy drugi? Pomóżcie 🥺
Tez zrobiłabym bete , jest najpewniejsza
 
W przypadku wątpliwości idź na betę, bo po co się stresować kolejnymi testami i zachodzić w głowę, czy może wadliwy, czy może za wcześnie zrobiony, czy może ta kreska to fabryczna :)
 
Zrobiłam drugi test z innej firmy pozytywny, a wynik bety dwa dni później 4.96. Dwa różne testy się mylą czy o co może chodzić?
 
reklama
reklama
Do góry