reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Groszek dawaj znać jak przebieg sytuacji 😊 ja jestem w bardzo podobnej sytuacji, miałam @ 28.7 a od 15.8 mam sporo objawów ciąży, również tego dnia miałam bolesne skurcze w dole brzucha. Test dziś negatywny ale to jeszcze tydzień do planowanej @, poczekam parę dni i zrobię test bardziej czuły 😊
Jak test negatywny to nie masz objawów ciąży 🙆
 
reklama
Ja na początku tez miałam bardzo bladziutka kreskę na teście (zdj.1) robilam go 3 dni przed planowana miesiączka za dwa dni juz bardziej wyrazna (2zdj.)a po 3 dniach juz 2 grube wyraźne krechy. Po 5 dniach od wykonania pierwszego testu beta wynosiła 1143.62 potwierdzone w ten sam dzień wizyta u lekarza ze to juz 6tc😄
Trzymam kciuki za was dziewczyny zeby sie udało ☺
 
Będę trzymać kciuki za Ciebie 💜
Generalnie zrobiłam pierwszy test tydzień przed miesiączka i jest jasna kreska , następnego dnia zrobiłam kolejny test lekko mocniejsza już kreska . Teraz czekam do dnia okresu ,23 powinnam dostać , wtedy zrobię kolejny test. Do lekarza idę 30 sierpnia wiec zobaczymy . Kilka dni przed zrobieniem 1 testu pobolewal mnie brzuch jak na okres , od wczoraj zauważyłam mocniejsze szczypanie sutków , piersi lekko powiększone i senność . Jedynie senność u mnie jest prognozującą ciąże , ponieważ przy 1 ciąży tez ciagle spalałam ☺️ , reszta to różnie może być objaw na okres . Jednak liczę ze się uda i będzie dziecko . 🧸 na chwile obecna zażywam kwas foliowy i czekam 🙏
 
Będę trzymać kciuki za Ciebie 💜
Generalnie zrobiłam pierwszy test tydzień przed miesiączka i jest jasna kreska , następnego dnia zrobiłam kolejny test lekko mocniejsza już kreska . Teraz czekam do dnia okresu ,23 powinnam dostać , wtedy zrobię kolejny test. Do lekarza idę 30 sierpnia wiec zobaczymy . Kilka dni przed zrobieniem 1 testu pobolewal mnie brzuch jak na okres , od wczoraj zauważyłam mocniejsze szczypanie sutków , piersi lekko powiększone i senność . Jedynie senność u mnie jest prognozującą ciąże , ponieważ przy 1 ciąży tez ciagle spalałam ☺️ , reszta to różnie może być objaw na okres . Jednak liczę ze się uda i będzie dziecko . 🧸 na chwile obecna zażywam kwas foliowy i czekam 🙏
No i jak tam u lakerza?
 
No i jak tam u lakerza?
Witaj😊
Ciaza potwierdzona , jednakże 4 tydzień życia zarodka , a 5 tc ciąży wiec czekam na następna wizytę ,mam nadzieje ze usłyszę bicie serduszka .w 1 ciąży usłyszałam w 6tc . Nie ukrywam ze przy 2 ciąży, jestem jakoś bardzo niespokojna i się boje , nie wiem dlaczego . Jestem dość senna , miałam lekkie plamienia ale lekarz powiedział ze aktualnie to normalne , zarodek się zagnieżdża . W nocy spać nie mogę , chyba jest to spowodowane stresem, myśle o ciąży .
 
Witaj😊
Ciaza potwierdzona , jednakże 4 tydzień życia zarodka , a 5 tc ciąży wiec czekam na następna wizytę ,mam nadzieje ze usłyszę bicie serduszka .w 1 ciąży usłyszałam w 6tc . Nie ukrywam ze przy 2 ciąży, jestem jakoś bardzo niespokojna i się boje , nie wiem dlaczego . Jestem dość senna , miałam lekkie plamienia ale lekarz powiedział ze aktualnie to normalne , zarodek się zagnieżdża . W nocy spać nie mogę , chyba jest to spowodowane stresem, myśle o ciąży .
Za dużo myślisz o tym🙂
 
Co myślicie? 36dc to zrobiłam test . W sumie to nie jestem optymistka , straciłam już troche nadzieje (amh 0,35 i bezskuteczne starania od roku) w zasadzie to dostałam już listę badań do przygotowania do in vitro
6FE8D410-25B7-4802-A4B6-A64E506D1EB8.jpeg
 
reklama
Do góry