reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

P

Po 48h piękne 212 , przyrost 100%
ale i tak szaleje z niepokoju, najpierw się stresowałam bo brzuch bolał, dziś z kolei że przestał 😂
Poprzednia ciaza 6 lat temu - bezczaszkowie
Po 5latach przerwy podjęliśmy kolejna próbę, kilka miesięcy bez efektu, badania i tu szok amh 0,39 w zasadzie żadnych szans na ciąże naturalna a i wątpliwe z in vitro
Jakimś cudem zupełnie niespodziewanie udało się, wiec teraz sobie wkręcam, ze to nie może się udać 🙁
We wtorek idę do lekarza
Gratulacje. Myśl pozytywnie. Przyciagamy to o czym myślimy.
 
reklama
Dzis powtórzyłam badania i czekam na wyniki moze sie uda ze beda jeszcze dzis a jak nie to będę musiała czekać do poniedziałku.
Ale zaczęłam dzis plamić i obawiam sie ze to jednak moze zaczynać sie @ :(
 
Dzis powtórzyłam badania i czekam na wyniki moze sie uda ze beda jeszcze dzis a jak nie to będę musiała czekać do poniedziałku.
Ale zaczęłam dzis plamić i obawiam sie ze to jednak moze zaczynać sie @ :(
Niestety beta spadla poniżej 1
No nic będziemy próbować następnym razem
 
Beta spadla poniżej 1 wczoraj tylko delikatnie plamiłam a dzis juz wogole. Co o Tym myślicie? Jutro jade odebrać wyniki bo wczoraj tylko wyjątkowo babeczka z laboratorium podala mi wynik przez telefon wiec moze sie pomyliła? Zastanawiam sie tez nad powtórzeniem bety jutro bo w tym punkcie pobrań miały taki haos ze moze pomyliły fiolki
 
Beta spadla poniżej 1 wczoraj tylko delikatnie plamiłam a dzis juz wogole. Co o Tym myślicie? Jutro jade odebrać wyniki bo wczoraj tylko wyjątkowo babeczka z laboratorium podala mi wynik przez telefon wiec moze sie pomyliła? Zastanawiam sie tez nad powtórzeniem bety jutro bo w tym punkcie pobrań miały taki haos ze moze pomyliły fiolki
Pierwszą betę miałaś ujemną (nie wskazywała ciąży), druga to samo. Więc myślę, że ciąży nie ma [emoji2370] skoro masz plamienia to pewnie okres się rozkręci.
Edit. Doczytałam, że miałaś betę 13 później, obawiam się, że wyłapałaś biochema
 
Do góry