reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Wg mnie też negatywny :( Tyle dni przed okresem lepiej robić test czułości 10 - w rossmann kupisz pink i facelle strumieniowe o czułości 10. :) Trzymam kciuki!
Kupowałam test w aptece, poprosiłam test o czułości 10, jednakże w domu zobaczyłam że jest 20 i postanowiłam mimo wszystko zrobić. Nie nakręcam się na nic, po prostu chciałam zapytać o zdanie :) czekam na miesiączki:)
 
reklama
Cześć :-) Moim zdaniem kreska jest bledziutka, ale widoczna i jest zabarwiona na różowo, a nie na szaro, więc kreskę fabryczną bym wykluczyła. Na kilka dni przed okresem test może właśnie tak wyglądać. Ale piszesz też, że masz torbiele, a wiem, że właśnie przy jakichś rodzajach torbieli test ciążowy może wyjść fałszywie dodatni, ponieważ wpływają one na produkcję chormonu hcg. Nie wiem natomiast jakie to rodzaje torbieli tak działają, ani nie wiem, jakie konkretnie Ty masz. Wiem tyle, że tylko niektóre rodzaje torbieli mają takie działanie i że są one bardzo rzadkie..
 
Cześć :-) Moim zdaniem kreska jest bledziutka, ale widoczna i jest zabarwiona na różowo, a nie na szaro, więc kreskę fabryczną bym wykluczyła. Na kilka dni przed okresem test może właśnie tak wyglądać. Ale piszesz też, że masz torbiele, a wiem, że właśnie przy jakichś rodzajach torbieli test ciążowy może wyjść fałszywie dodatni, ponieważ wpływają one na produkcję chormonu hcg. Nie wiem natomiast jakie to rodzaje torbieli tak działają, ani nie wiem, jakie konkretnie Ty masz. Wiem tyle, że tylko niektóre rodzaje torbieli mają takie działanie i że są one bardzo rzadkie..
Ja mam takie nie wpływające na wynik, bo pojawiają się i znikają, w głównej mierze jest to nie pęknięty pęcherzyk Graffa przekształcający się w torbiel. Właśnie z tym miałam problem przez wiele lat, ale nie starałam się z mężem wtedy o ciążę, więc nie liczyłam tego specjalnie. Torbiele niegroźne, niewielkiego rozmiaru, jajniki maja policystyczną budowę, ale w badaniu hormonów i wielu innych parametrach nie wychodziło nic niegroźnego. Przy pierwszej córce szliśmy na żywioł, i udało się mimo wielu moich problemów zajść w ciążę po 4 miesiącach beż żadnych lekow :) cykle mam około 34 dniowe, przy pierwszej córce tez takie miałam. Generalnie robiłam wtedy test wcześniej bo musiałam zrobić pilne rtg, no i nagle bęc, 5 dni przed okresem taki test ;) a teraz od porodu współżyjemy beż zabezpieczenia, czekając na to co los da i po prostu już dawno nie czułam się tak dziwnie. Jestem bardzo senna, kluje mnie tu gdzie macica i jajniki. Oprócz tego brzuch pobolewa jak na okres już od 2 dnia po teoretycznej owulacji także jest to dla mnie odrobinę dziwne, ale czekam na rozwój sytuacji :)

W załączeniu zdjęcie testu robionego 5 dni przed @, w październiku 2019 roku :)
 

Załączniki

  • received_1489674707848347.jpeg
    received_1489674707848347.jpeg
    54,1 KB · Wyświetleń: 194
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, co sądzicie o tym teście ciązowym?
W poprzedniej ciazy mialam podobnie, ale jakoś teraz nie jestem pewna, dlatego proszę o interpretacje. Niedowierzam, bo corka właśnie skończyła rok, cykle mialam rozne, torbiele itp. Test zrobiłam tak naprawdę 5 dni przed okresem, bo bardzo dziwnie się czuje. Od tygodnia pobolewa mnie brzuch, oprócz tego jestem śpiąca w ciągu dnia. :)Zobacz załącznik 1295670:)
Jak dla mnie widać dwie kreski 💕
 
Jest druga kreska:) ja robiłam test parę dni przed spodziewaną miesiączka i też była tak blada druga kreska że mąż jej nie widział.Ale była :) i u Ciebie też jest
 
reklama
Do góry