reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Poprostuasia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
60
Cześć dziewczyny, co sądzicie o tym teście ciązowym?
W poprzedniej ciazy mialam podobnie, ale jakoś teraz nie jestem pewna, dlatego proszę o interpretacje. Niedowierzam, bo corka właśnie skończyła rok, cykle mialam rozne, torbiele itp. Test zrobiłam tak naprawdę 5 dni przed okresem, bo bardzo dziwnie się czuje. Od tygodnia pobolewa mnie brzuch, oprócz tego jestem śpiąca w ciągu dnia. :)
20210718_071426.jpg
:)
 
reklama
Tylko teoretycznie. Data okresu też jest taka mniej więcej, bo mam różne cykle tak jak pisałam. Zrobiłam dziś rano test że względu na dziwne samopoczucie.
W poprzedniej ciąży miałam podobnie. Zrobiłam test 5 dni przed teoretyczna miesiączka i wiek ciąży zgadzał się z moimi obliczeniami. Cykle około 35 dniowe. Czasami 2 dni krótsze lub dłuższe.
 
Niby coś delikatnie przebija, ale pinki lubią pokazywać kreskę fabryczną, więc ja bym uznała go za negatywny. Zrób za parę dni kolejny (najlepiej w terminie spodziewanej miesiączki) ale o czułości 10.
 
Dokładnie też nie widzę tutaj 2 kreski zrób jak będzie Ci się okres spóźniać. Ja robiłam 2 testy 1 to nie było praktycznie kreski drugiej wcale widać a po paru dniach była 2 kreska słaba ale byla
 
reklama
Wg mnie też negatywny :( Tyle dni przed okresem lepiej robić test czułości 10 - w rossmann kupisz pink i facelle strumieniowe o czułości 10. :) Trzymam kciuki!
 
Do góry