reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dzięki wielkie za tą wiedzę bo ja szczerze to ciemna jestem w tych sprawach zrobię tak jak mi podpowiadacie

To jeszcze dodam, że do zagnieżdżenia dochodzi 6-12 dni po owulacji + 48-36h na wytworzenie się hormonu by testy wyszły choć ciut pozytywnie i pojawiły się jakiekolwiek objawy. Co za tym idzie nie ma szans by wcześniej niż po 8-9dpo wyszedł test i żeby pojawił się najmniejszy objaw ciąży. Ale oczywiście negatywny test w tym 8/9 dniu też nic nieznaczny bo może po prostu wyjść 16/17dpo. Dlatego nie warto robić zbyt wcześnie testów ciążowych
 
reklama
🤣
 

Załączniki

  • d24b506a-38c5-4d5a-b424-1aca84797074.jpg
    d24b506a-38c5-4d5a-b424-1aca84797074.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 53
Do góry