reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
5 Grudzień 2021
Postów
11
Cześć Dziewczyny,
Staram się z mężem o dziecko, stymulowana jestem clostibegyt, lametta, a 1.12 przyjęłam dwa zastrzyki gonapeptyl. Oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza. 2.12 zrobiłam test owulacyjny, pozytywny! Od 3 do 5 grudnia było przytulanko. Kupiłam już testy ciążowe z czułością 10. Proszę, powiedzcie mi kiedy najwcześniej mogę zrobić test( mogę pojechać też na bete) i trzymajcie kciuki ❤️
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Staram się z mężem o dziecko, stymulowana jestem clostibegyt, lametta, a 1.12 przyjęłam dwa zastrzyki gonapeptyl. Oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza. 2.12 zrobiłam test owulacyjny, pozytywny! Od 3 do 5 grudnia było przytulanko. Kupiłam już testy ciążowe z czułością 10. Proszę, powiedzcie mi kiedy najwcześniej mogę zrobić test( mogę pojechać też na bete) i trzymajcie kciuki ❤️
Po Gonapeptylu do owulacji dochodzi najczęściej w przeciagu 36h, zatem owu wystąpiła najprawdopodobniej 3 grudnia (choć tego na 100% nie wiemy). Jeśli zależy Ci, by wyłapać ciążę jak najszybciej to najwcześniej zrób test 11.12, wcześniej test niczego nie pokaże, a najlepiej wstrzymaj się do 15.12.
 
Po Gonapeptylu do owulacji dochodzi najczęściej w przeciagu 36h, zatem owu wystąpiła najprawdopodobniej 3 grudnia (choć tego na 100% nie wiemy). Jeśli zależy Ci, by wyłapać ciążę jak najszybciej to najwcześniej zrób test 11.12, wcześniej test niczego nie pokaże, a najlepiej wstrzymaj się do 15.12.
Okej, dziękuję!
 
reklama
Aha, lekarz od 11 grudnia powiedział, że mam brać luteinę 2x1 dopochwowo. Czy któraś z Was miała podobne zalecenia?
Ja tak miałam i luteinę miałam brać do dnia spodziewanego okresu. W dniu spodziewanego okresu zrobić test ciążowy - jeśli pozytywny to dzwonić do lekarza I dalej przyjmować luteinę.
Niestety mnie się nie udało na stymulacji zajść w ciążę za to 2 miesiacę po zakończeniu udało 🙂 Powodzenia! 💓
 
Do góry