reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Sylwia 0204

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Lipiec 2021
Postów
20
Hej dziewczyny.
Mam do was pytanie odnośnie testu ciążowego Pink. Czy któraś z was miała może taka sytuację, że test na początku pokazał druga kreskę ale bardzo bardzo słabo widoczna a po kilku kolejnych minutach stała się ona bardziej widoczna. Jak interpretowac ten wynik? Dajcie proszę znać jak to było u was 🙂
 
reklama
W sumie to chyba powinno być ok moim zdaniem. Gdyby kreski nie było, a potem pojawiła się po kilku godzinach no to to byłby falstart.
Ale jeśli druga kreseczka ci wyszła od razu, to wg mnie ona się po prostu bardziej utrwaliła bo to kwestia zwykłych minut.
 
Ja tak miałam. Pink strumieniowy pokazał mi cień, cienia, cienia we wtorek, w środę już cień cienia, dzisiaj cień. Kreski były od razu, ale po kilku godzinach lepiej widoczne. Dziś beta 25,4 więc mega mała - zobaczymy czy kropek będzie chciał z nami zostać czy nie
 
Do góry