reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
U mnie te cykle 31-33 dni , dziś 27 dzień cyklu również test negatywny ;/ ale jeszcze wierzę że się zmieni to w najbliższych dniach:)
 
U mnie test wyszedł pozytywny jakies 5 dni przed terminem spodziewanej miesiączki, dzisiaj 20 tydzien, więc jak jest możliwość to testuj 😊
 
reklama
Właśnie nic ;) zawsze miałam ból piersi przy dotyku teraz praktycznie nic ..ogólnie czuje się dobrze ;) a Ty ?. Jutro z rana lecę z tescikiem robię codziennie bo muszę mieć wdrożona heparynę od początku ciąży:)
Ja przeważnie czuje zmęczenie, rozdrażnienie, delikatne kucie w podbrzuszu a w tym cyklu te objawy są dwukrotnie silniejsze na dodatek odczuwam delikatne mdłości, w różnych porach dnia no i przede wszystkim brak apetytu. Wiem, że takie objawy są typowe dla pms, ale w tym cyklu czuje się rozjechana 😂 nie nastawiam się na pozytyw, poczekam spokojnie do 30/31dc jeśli nie dostanę @ to zrobię kolejny test 🙂

Daj znać jaki będzie wynik 🙂
 
Do góry