reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
21 Luty 2019
Postów
4
Cześć dziewczyny!
Jestem 8dpt i zrobiłam test ciążowy bo nie wytrzymałam i test wyszedł pozytywny. Jak myślicie czy na tak wczesnym stadium może pokazać czy było za wcześnie i sfałszował? Ale za bardzo nie miał czym bo nie dostałam nic na pęknięcie pęcherzyka zażywam tylko progesteron i progynova ale to już od początku podejścia. Bo wszędzie pisze ze test robić w 11dpt ale kupiłam sobie już, dziś na poniedziałek i skusiło mnie zrobic: byłam pewna że jeszcze nic nie wyjdzie a tu niespodzianka. Powiedzcie mi co wy o tym myślicie?? Dodam że był to kriotransfer na sztucznym cyklu.

PS. Bete mogę zrobić dopiero w środę bo wcześniej klinika nie chce się zgodzić.
 
reklama
Oto test
 

Załączniki

  • IMG_20220714_105902_edit_1171646936664352.jpg
    IMG_20220714_105902_edit_1171646936664352.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 323
Ja widzę, to nie jest ten z plusikiem tylko tutaj również jest kreska, jest ona delikatnie widoczna. Według mnie jest pozytywny ale najlepiej idź jutro z rana na betaHCG i będziesz mieć jasność 😁 Trzymam kciuki🥰
 

Generalnie coś tam niby przebija jeżeli to jest ten z kreską, a nie plusem. Nie znam się aż tak dobrze na transferach in vitro. Czy było ono wykonywane w Polsce? Bo jak w Polsce to na betę zawsze możesz skoczyć we własnym zakresie, a jak za granicą no to nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać i sobie robić testy np. codziennie i zobaczyć czy coś tam ciemnieje. Kiedyś na jakimś forum wyczytałam, że one wyłapują ciąże od 6mlU/ml więc może coś tam złapał

A ten pozytywny test ... to ten ?
Po 1 za wcześnie, po 2 ... ja tu nie widzę pozytywnego wyniku.

8 dni po transferze to nie to samo co 8 dni po owulacji.
Pytanie jeszcze do autorki, ilu dniowy był zarodek?
 
reklama
Do góry