reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
16 Lipiec 2022
Postów
4
Witam. Do stosunku doszło 17.07 (oczywiście z zabezpieczeniem od samego początku). Teoretycznie byłam po owulacji, ręki nie dam uciąć bo mam dość nieregularne cykle.
Do sedna. Dziś według kalendarzyka przypada pierwszy dzień miesiączki, której nie ma, wiec standardowo ja i mój paniczny strach przed ciążą.. i zrobiłam test. Wiem ze to ze nie przyszła dziś to nie ma powodu do strachu od razu, ale pytanie odnośnie testu. Zrobiłam, odczekałam, wyszła jedna gruba czerwona kreska. Próbowałam obsesyjnie doszukiwać się tej drugiej lub cień cienia 😅 ale na szczęście nic nie ma.. wiec czy test zdobiony dziś jest wiarygodny? Mogę spokojnie czekać na @ ? Wiem ze ryzyko niewielkie było, ale zawsze jest jakiś przypadek . Pozdrawiam
 
reklama
Spokojnie czekaj na miesiączkę. W terminie miesiączki robiąc test, test już jest praktycznie wiarygodny. Gdyby owu sie przesunąła się kilka dni, to test i tak już by coś wykrył. Dla pewności możesz iść na betę lub powtórzyć sobie test za dwa dni, jeśli nie da ci to spokoju.
 
Spokojnie czekaj na miesiączkę. W terminie miesiączki robiąc test, test już jest praktycznie wiarygodny. Gdyby owu sie przesunąła się kilka dni, to test i tak już by coś wykrył. Dla pewności możesz iść na betę lub powtórzyć sobie test za dwa dni, jeśli nie da ci to spokoju.
Zapomniałam dodać ze po drodze załapałam jakąś infekcje i dopiero co się wyleczyłam, zastanawiam się czy to może mieć jakiś wpływ ? No i z pewnością mój ciągły stres nie pomaga 😅
 
Nie rozumiem czerpania przyjemności ze współżycia, gdy wiesz jaki paniczny strach cię czeka... Ktoś Cię zmusza?? Dlaczego to robisz?? Ewidentnie nie jesteś gotowa, nie rób tego sobie bo jeśli dziś jesteś w stanie nazwać to 'panicznym strachem' a za 2 lata zwariujesz :(
 
reklama

Załączniki

  • D9B312D3-DA58-426F-AE17-A838DD352BF0.jpeg
    D9B312D3-DA58-426F-AE17-A838DD352BF0.jpeg
    853,3 KB · Wyświetleń: 87
Do góry