reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Zrobiłam sobie małe zestawienie zdjęć testów z tych 3 dni żeby zobaczyć różnice.
1 zdjęcie - piątek popołudniu (czułość 25)
2 zdjęcie -sobota rano (czułość 25)
3 zdjęcie - dzisiaj (po lewo czułość 10, po prawo czułość 25)
W dodatku jak mierzyłem temperaturę to od piątku utrzymuje się w okolicach 37 stopni.☺️
 

Załączniki

  • IMG_2678.jpeg
    IMG_2678.jpeg
    106,6 KB · Wyświetleń: 115
Zrobiłam sobie małe zestawienie zdjęć testów z tych 3 dni żeby zobaczyć różnice.
1 zdjęcie - piątek popołudniu (czułość 25)
2 zdjęcie -sobota rano (czułość 25)
3 zdjęcie - dzisiaj (po lewo czułość 10, po prawo czułość 25)
W dodatku jak mierzyłem temperaturę to od piątku utrzymuje się w okolicach 37 stopni.☺️
Jest ewidentnie 😍.
Teraz wdech i wydech, zrob sobie ze 2 razy bete z krwi a do gina poszłabym w 5tc najwcześniej (ja poczekałam do 6+1 i było już serduszko).
Powodzenia 😄
 
Zrobiłam sobie małe zestawienie zdjęć testów z tych 3 dni żeby zobaczyć różnice.
1 zdjęcie - piątek popołudniu (czułość 25)
2 zdjęcie -sobota rano (czułość 25)
3 zdjęcie - dzisiaj (po lewo czułość 10, po prawo czułość 25)
W dodatku jak mierzyłem temperaturę to od piątku utrzymuje się w okolicach 37 stopni.☺️

Piękne kreseczki, ja zanim poszłam na wizytę w 6tc zrobiłam betę.
Mój ginekolog powiedział ze nie potrzebnie, wiec jeśli jesteś cierpliwa to po prostu umow się go ginekologa jakoś w 6tc. Jeśli nie jesteś to biegusiem na betę, żeby mieć spokojna głowę ❤️

Gratuluje 💪🏼❤️
 
Piękne kreseczki, ja zanim poszłam na wizytę w 6tc zrobiłam betę.
Mój ginekolog powiedział ze nie potrzebnie, wiec jeśli jesteś cierpliwa to po prostu umow się go ginekologa jakoś w 6tc. Jeśli nie jesteś to biegusiem na betę, żeby mieć spokojna głowę ❤️

Gratuluje 💪🏼❤️
a macie jakiś sprawdzony kalkulator, bo w który bym nie weszła to pokazuje mi co innego
 
a macie jakiś sprawdzony kalkulator, bo w który bym nie weszła to pokazuje mi co innego
Ja od daaaawna używam aplikacji, zaznaczalam tam wszystkie swoje cykle i jest tez opcja zaznaczenia „jestem w ciazy”. Po zaznaczeniu aplikacja ładnie liczy tygodnie ciąży. U mnie wszystko się zgadzało.
Wrzucam zdjęcie aplikacji w załączniku.
 

Załączniki

  • 5D6C7B27-BEB3-4BF0-9475-1756E732471E.jpeg
    5D6C7B27-BEB3-4BF0-9475-1756E732471E.jpeg
    12,2 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Do góry