reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dzięki ślicznie z odpowiedź 😊, torbiele raczej nie , ostatnio hormony też badane i w normie 😐, no ale nikt tu z was nie jest wróżkami więc trudno też coś doradzić, a isc na bete ? Czy raczej testy by już wychodziły dodatnie i nie ma sensu latać po labolatoriach ?

Ja bym sobie darowala bete. Test po takim czasie jest wiarygodny.
Co do torbieli czy wahan hormonalnych to moga sie pojawic z dnia na dzien nawet. 2 tyg to juz spore spoznienie i ja bym jednak sie do lekarza wybrala.
 
reklama
Ja bym sobie darowala bete. Test po takim czasie jest wiarygodny.
Co do torbieli czy wahan hormonalnych to moga sie pojawic z dnia na dzien nawet. 2 tyg to juz spore spoznienie i ja bym jednak sie do lekarza wybrala.
Również dziękuję za poradę 😊, trzeba chyba jednak się umówić i tego nie odkładać ..... , a w przypadku braku miesiaczki chyba przepisują luteine , aż sama jestem ciekawa skąd takie opóźnienie...
 
O to gratulacje❤️, ja właśnie gdzieś czytałam że jakaś kobietka tutaj poszla na usg od miesiaczki niby 6 tyg a tu na usg nic , przerażona , a jej się chyba tak przesunęło że dopiero za tydzień czy tam dwa było coś widac , no to nic poczekam umowie się za tydzień , no i wtedy będę mieć pewność na czym stoję
Dziekuje :) Zycze powodzenia w rozwiazaniu sprawy :)
 
Dzięki ślicznie z odpowiedź 😊, torbiele raczej nie , ostatnio hormony też badane i w normie 😐, no ale nikt tu z was nie jest wróżkami więc trudno też coś doradzić, a isc na bete ? Czy raczej testy by już wychodziły dodatnie i nie ma sensu latać po labolatoriach ?
Jak ostatni stosunek był 28 dni temu, to na teście powinna być gruba krecha. Więc nie ma sensu latać na betę.
 
Jak ostatni stosunek był 28 dni temu, to na teście powinna być gruba krecha. Więc nie ma sensu latać na betę.
To prawda , ale te testy pink to one nie zawsze są miarodajne😬 , dużo kobietek mówiło że strasznie późno wykrywały ciążę, niby czułość 10 ale no coś nie zawsze im się udaje wyłapać ciążę, ale no nie będę też latać po betach , skoro testy ujemne , poczekam na wizyte u ginekologa żeby coś doradził , niż bez sensu latać po labolatoriach .
Może dla świętego spokoju jutro rano z poranego moczu zrobię, bo największy poziom hcg
 
To prawda , ale te testy pink to one nie zawsze są miarodajne😬 , dużo kobietek mówiło że strasznie późno wykrywały ciążę, niby czułość 10 ale no coś nie zawsze im się udaje wyłapać ciążę, ale no nie będę też latać po betach , skoro testy ujemne , poczekam na wizyte u ginekologa żeby coś doradził , niż bez sensu latać po labolatoriach .
Może dla świętego spokoju jutro rano z poranego moczu zrobię, bo największy poziom hcg
28 dni po stosunku to już nie ma większego znaczenia z jakiego moczu robisz test. To beta już byłaby w dziesiątkach tysięcy liczona, nie ma siły, żsby test jej nie wykrył. Nawet gdyby przesunęłaby Ci się owulacja.
A testy pink to raczej wychodzą fałszywie dodatnie, a nie fałszywie ujemne.
 
28 dni po stosunku to już nie ma większego znaczenia z jakiego moczu robisz test. To beta już byłaby w dziesiątkach tysięcy liczona, nie ma siły, żsby test jej nie wykrył. Nawet gdyby przesunęłaby Ci się owulacja.
A testy pink to raczej wychodzą fałszywie dodatnie, a nie fałszywie ujemne.
No wsumie racja
 
Godzina prawie 8 , odrazu wstałam i poszłam zrobić test ... wynik chyba negatywny , z tymi siusianymi testami to ja nie powinnam interpretować tego wyniku , bo często widzę jakieś Cienie.... ale to raczej wyobraźnia ... ,29 dni po stosunku negatyw więc chyba ciaze mogę wykluczyc jak myślicie??Czy jeszcze może się okazać że coś się szykuje, a testy tego nie pokazują......
 

Załączniki

  • 202203030916_-g2b_1.jpg
    202203030916_-g2b_1.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 50
Godzina prawie 8 , odrazu wstałam i poszłam zrobić test ... wynik chyba negatywny , z tymi siusianymi testami to ja nie powinnam interpretować tego wyniku , bo często widzę jakieś Cienie.... ale to raczej wyobraźnia ... ,29 dni po stosunku negatyw więc chyba ciaze mogę wykluczyc jak myślicie??Czy jeszcze może się okazać że coś się szykuje, a testy tego nie pokazują......
Beta juz powinna wzrosnac . Nic tu nie ma . To po dzisiejszym tescie ciaze napewno mozesz wykluczyc . Musisz u ginekologa szukac innej przyczyny
 
reklama
Juz wczoraj dostalas odpowiedzi na swoje pytania
Godzina prawie 8 , odrazu wstałam i poszłam zrobić test ... wynik chyba negatywny , z tymi siusianymi testami to ja nie powinnam interpretować tego wyniku , bo często widzę jakieś Cienie.... ale to raczej wyobraźnia ... ,29 dni po stosunku negatyw więc chyba ciaze mogę wykluczyc jak myślicie??Czy jeszcze może się okazać że coś się szykuje, a testy tego nie pokazują......
 
Do góry