reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Update z dzisiaj 11dpo.. jest cień ale wyraźnej kreski brak… co myślicie spróbować jeszcze jutro czy raczej czekać na okres już
Jak dla mnie test negatywny nie ma nic. Pink słabo się wybarwia jutro 12 dni po zrób rano inny najczulszy lub ostatecznie 14 dnia po
 
reklama
Jak dla mnie to nadal nie ma nawet cienia cienia cienia... A robić testów przecież nikt Ci nie zabroni, możesz robić codziennie :)
Tylko po co? Szkoda pieniędzy i nerwów i dopatrywania się cienia. Lepiej poczekać cierpliwie zrobić betę raz porządnie :)
Można testować owszem :)
 
Hej, sorki, że podczepię się tutaj ale już któryś raz czytam, że pinki słabo się wybarwiają. Jakie zatem polecasz testy żeby były wiarygodne? Bo widzę, że większość i tak korzysta z pinków.
Moim zdaniem pinki są spoko, nigdy mnie nie oszukały. W dniu spodziewanej miesiączki wyszła mi taka krecha (załączam zdjęcie) więc to wszystko jest moim zdaniem kwestią indywidualną - jaki poziom bety mamy w którym dniu po owulacji 😊
 

Załączniki

  • IMG20230224063851.jpg
    IMG20230224063851.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry