reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Patka0809

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Marzec 2023
Postów
48
Cześć dziewczyny, pisze bo nurtuje mnie pewna kwestia.. za dwa dni powinnam dostać okresu, dziś mam 27 dc. Od dwóch dni czuje się fatalnie. Mam mroczki przed oczami, zimne poty, ciśnienie mi skacze. Piersi jak kamienie i odruch wymioty z samego rana ( bez wymiotów) wczoraj i dzisiaj o tej samej porze tj. Od 9 -10 (wiem ze to trochę zawezwanie na jakiekolwiek objawy ale uwzględniam to dla jasnego przekazu) dziś zrobiłam test zwykły z rossmana. Nie wiem co sadzić bo okres mam przewidziany na piątek ( na test tez za wcześnie, wiem ale tak zrobiłam żeby dla pewności sprawdzić czy coś wyjdzie) Ogólnie wszyscy mi mówią ze objawy takie jak na ciąże i ze na 100% to ona. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. U lekarza bety mi zrobić nie mogą bo najlepiej po okresie… załączę zdj. Może któraś miała podobna sytuacje i wyszło jednak ze jest w ciazy ( nie ukrywam ze na to liczę ale nie nastawiam się (już długo się staramy z mężem i póki co się nie udaje, choć dzisiaj nie ukrywam ze iskierka się pojawiła) czekam na wasze historie. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 6D7E020B-1B08-4455-9CB3-9314A7358264.jpeg
    6D7E020B-1B08-4455-9CB3-9314A7358264.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 922
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny, pisze bo nurtuje mnie pewna kwestia.. za dwa dni powinnam dostać okresu, dziś mam 27 dc. Od dwóch dni czuje się fatalnie. Mam mroczki przed oczami, zimne poty, ciśnienie mi skacze. Piersi jak kamienie i odruch wymioty z samego rana ( bez wymiotów) wczoraj i dzisiaj o tej samej porze tj. Od 9 -10 (wiem ze to trochę zawezwanie na jakiekolwiek objawy ale uwzględniam to dla jasnego przekazu) dziś zrobiłam test zwykły z rossmana. Nie wiem co sadzić bo okres mam przewidziany na piątek ( na test tez za wcześnie, wiem ale tak zrobiłam żeby dla pewności sprawdzić czy coś wyjdzie) Ogólnie wszyscy mi mówią ze objawy takie jak na ciąże i ze na 100% to ona. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. U lekarza bety mi zrobić nie mogą bo najlepiej po okresie… załączę zdj. Może któraś miała podobna sytuacje i wyszło jednak ze jest w ciazy ( nie ukrywam ze na to liczę ale nie nastawiam się (już długo się staramy z mężem i póki co się nie udaje, choć dzisiaj nie ukrywam ze iskierka się pojawiła) czekam na wasze historie. Pozdrawiam i przytulam
 
Cześć dziewczyny, pisze bo nurtuje mnie pewna kwestia.. za dwa dni powinnam dostać okresu, dziś mam 27 dc. Od dwóch dni czuje się fatalnie. Mam mroczki przed oczami, zimne poty, ciśnienie mi skacze. Piersi jak kamienie i odruch wymioty z samego rana ( bez wymiotów) wczoraj i dzisiaj o tej samej porze tj. Od 9 -10 (wiem ze to trochę zawezwanie na jakiekolwiek objawy ale uwzględniam to dla jasnego przekazu) dziś zrobiłam test zwykły z rossmana. Nie wiem co sadzić bo okres mam przewidziany na piątek ( na test tez za wcześnie, wiem ale tak zrobiłam żeby dla pewności sprawdzić czy coś wyjdzie) Ogólnie wszyscy mi mówią ze objawy takie jak na ciąże i ze na 100% to ona. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. U lekarza bety mi zrobić nie mogą bo najlepiej po okresie… załączę zdj. Może któraś miała podobna sytuacje i wyszło jednak ze jest w ciazy ( nie ukrywam ze na to liczę ale nie nastawiam się (już długo się staramy z mężem i póki co się nie udaje, choć dzisiaj nie ukrywam ze iskierka się pojawiła) czekam na wasze historie. Pozdrawiam
Delikatnie coś widać :) zrób ponownie test za dwa dni :)
 
Coś jakby przebija ale ciężko stwierdzić czy to nie fabryczna. Beta nie jest droga, możesz zrobić w laboratorium na własną rękę :)
może tak być, że hormon zaczyna rosnąć i organizm daje znać. U mnie zaczęło się od okropnego bólu głowy - nigdy wcześniej takiego nie miałam. Miesiączkę miałam mieć w poniedziałek, w niedziele rano zrobiłam test i nic nie było a wieczorem zaczęła boleć mnie głowa aż mną telepało. W poniedziałek nie minęło, więc po pracy uznałam, że zrobie test. Pewnie gdyby nie ten ból to bym z tym zaczekała bo miewałam cykle 28-33 dni. A tak to wyszła bladziutka kreseczka.
Najgorsze jest to, że ten ból głowy teraz do mnie w ciąży powraca i niestety jest trudny do opanowania :)
 
Coś jakby przebija ale ciężko stwierdzić czy to nie fabryczna. Beta nie jest droga, możesz zrobić w laboratorium na własną rękę :)
może tak być, że hormon zaczyna rosnąć i organizm daje znać. U mnie zaczęło się od okropnego bólu głowy - nigdy wcześniej takiego nie miałam. Miesiączkę miałam mieć w poniedziałek, w niedziele rano zrobiłam test i nic nie było a wieczorem zaczęła boleć mnie głowa aż mną telepało. W poniedziałek nie minęło, więc po pracy uznałam, że zrobie test. Pewnie gdyby nie ten ból to bym z tym zaczekała bo miewałam cykle 28-33 dni. A tak to wyszła bladziutka kreseczka.
Najgorsze jest to, że ten ból głowy teraz do mnie w ciąży powraca i niestety jest trudny do opanowania :)
Oo, moim pierwszym objawem też były bóle głowy 🙈
 
reklama

Podobne tematy

Do góry