reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

dziewczyny powtórzyłam test tym razem pink strumieniowy ta sama sytuacja bardzo blada kreska, ten wczorajszy po wyschnięciu oczywiście została kreska więc utwierdziłam się że na pewno ją tam widziałam. Nie wiem co myśleć wiem że jest jeszcze wcześnie. Myślicie że pinki słabo się wybarwiają i próbować innego jeszcze ?
 
reklama
dziewczyny powtórzyłam test tym razem pink strumieniowy ta sama sytuacja bardzo blada kreska, ten wczorajszy po wyschnięciu oczywiście została kreska więc utwierdziłam się że na pewno ją tam widziałam. Nie wiem co myśleć wiem że jest jeszcze wcześnie. Myślicie że pinki słabo się wybarwiają i próbować innego jeszcze ?
Szkoda pieniędzy na testy. Idź na badanie bety robią w każdej diagnostyce i będziesz mieć pewność 😉
 
Ja bardzo jasna kreska potwierdziłam ciążę już w 8DPO. Każdego dnia test ciemniał. Sama byłam w szoku że tak szybko się udało zobaczyć drugą bladą kreskę. Więc być może to wczesna ciąża. Tak jak wcześniej pisałam - beta rozwieje wątpliwości i będzie wiadomo na 100%. 😊
 
Oby w moim przypadku też tak było, w piątek jadę na betę a jutro rano zrobię ostatni test bo ciekawość silniejsza jeśli coś pokaże to coś na rzeczy być musi, robiłam mnóstwo testów i zawsze biel a teraz dwa dni pod rząd coś tam się pojawia, chyba nie trafiłam na dwa pechowe testy 😩
 
Tak wyglądał ten pink bo nie wstawiłam wam zdjęcia mi się wydaje że nawet lepiej niż ten wczorajszy test
 

Załączniki

  • IMG_7790.jpeg
    IMG_7790.jpeg
    101 KB · Wyświetleń: 96
Tak wyglądał ten pink bo nie wstawiłam wam zdjęcia mi się wydaje że nawet lepiej niż ten wczorajszy test
Ja miałam dużo bledszy pink, inny w tym samym momencie Test był wyraźniejszy i dzisiaj mam 7 miesięczna córkę. Z kolei parę dni temu robiłam (ale facelle paskowy), kreska była taka jak ta tutaj i następne 3 testy w tym pink białe i przyszła miesiączka. U Ciebie myślę, że ciąża, ale lepiej idź w piątek na betę.
 
Moja koleżanka robiła testy facelle i wyszedł jej jeden taki naprawdę mocno różowa druga kreska a nie była w ciąży i wszystkie inne białe więc ich nawet nie kupuje bo średnio ufam. Jakiej firmy był ten drugi test co zrobiłaś ?
 
Moja koleżanka robiła testy facelle i wyszedł jej jeden taki naprawdę mocno różowa druga kreska a nie była w ciąży i wszystkie inne białe więc ich nawet nie kupuje bo średnio ufam. Jakiej firmy był ten drugi test co zrobiłaś ?
Ja już też nie kupię tego facelle ani paskowego horizon. Ja teraz robiłam pink płytkowy super czuły. A wtedy co mi ciążę pokazał mega duszek duszka to pink strumieniowy.
 
reklama
Zobaczymy co będzie u mnie mam nadzieję, że to ciąża… nie mogę się już piątku doczekać bo teraz to tak ani nie wiem czy się cieszyć czy też nie. Chciałabym żeby chociaż na teście mi się pojawiła taka naprawdę ładna kreseczka żebym mogła powoli się cieszyć
 
Do góry