reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

wiki2004

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2023
Postów
32
Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy jeśli doszło do zapłodnienia to w dniu spodziewanej miesiączki druga linia będzie jeszcze na tym etapie słabsza, czy test powinien pokazywać już 2 wyraźne kreski?
 
reklama
Zależy od poziomu bety.
Moze byc słaba jak na razie, bo niski poziom, ale będzie rósł każdego dnia.

Jeśli wyszła Ci jasna druga kreska, to podejdź na bete do laboratorium.
 
To zależy czy była i kiedy owulacja. U jednej test wykryje szybciej, u drugiej nie. Skąd wiesz, ze była owulacja i kiedy? Regularne masz miesiączki?
 
Dodam jeszcze do tych wypowiedzi, że poziom wybarwienia kreski testowej zasadniczo nie ma znaczenia. Nie zawsze jest tak, że kreska dobrze się wybarwia, albo znacząco ciemnieje z czasem. Wiele zależy też np od partii produkcyjnej, czy choćby firmy.
 
Dodam jeszcze do tych wypowiedzi, że poziom wybarwienia kreski testowej zasadniczo nie ma znaczenia. Nie zawsze jest tak, że kreska dobrze się wybarwia, albo znacząco ciemnieje z czasem. Wiele zależy też np od partii produkcyjnej, czy choćby firmy.


Dokładnie, dlatego nie ma to jak beta.
 
U mnie w dniu miesiaczki kreska była słabiutka. Na drugi dzień miałam betę 14. Ale tez nie mam pojęcia kiedy była owulacja :) z dnia na dzień kreska ciemniała
 
reklama
Do góry