reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

yesenia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2013
Postów
1 527
Miasto
Biłgoraj
Kochane! W nocy często chodzę do kibelka. Dziś Wstawałam o 00:30 i 3:40. Do pracy wstaję koło 6. Zastanawiam się z którego moczu powinnam zrobić test ciążowy??
 
reklama
Jeżeli będziesz robiła w dniu spodziewanej miesiączki, albo później to myślę, że spokojnie po 6 możesz zrobić, a jak wcześniej będziesz robiła test to może być za mało hormonu i nawet jeśli w ciąży jesteś to test może nie pokazać. Jeśli suwaczek masz aktualny to proponuję się wstrzymać jeszcze te kilka dni :)
 
Wydaje mi sie ze to bez roznicy z ktorego moczu.A kiedy powinnas dostac miesiaczke?? Ja kiedy robilam test miesiaczka spuzniala mi sie 1 dzien i test juz wyszedl pozytywnie. Zycze powodzenia :)
 
Z tymi testami to roznie bywa, u mnie w pierwszej ciazy nie wychodzily testy mimo, ze bylam po terminie @ i jak sie pozniej okazalo bylam w ciazy. Dla mnie najbardziej wiarygodny jest test beta hcg z krwi (ten test dal mi pewnosci ,ze w ciazy jestem). W pozostalych ciazach wychodzily w dniu spodziewanej @ ale nie zawsze na tyle mocne, by bylo dobrze widac. Tak czy siak lepiej nie robic przed terminem, bo mozna sie tylko nie potrzebnie zestresowac. :) powodzenia kciuki za 2 kreseczki
 
Kochane! Bardzo dziękuję za odpowiedzi:) W tym miesiącu trudno mi określić dzień spodziewanej @ bo dwa ostatnie cykle były bardzo nieregularne. Przedostatni trwał 34 dni a ostatni 24:angry: Do tej pory były dość regularne 27-30 dni. W tym cyklu czułam jajeczkowanie około 12-13 dnia. Dziś jest 23, myślę żeby poczekać do następnego poniedziałku, chociaż już nie mogę się doczekać.
 
Do góry