reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

bloodflower

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Październik 2015
Postów
16
Witam, jestem tu nowa. Od dluzszego czasu staramy sie z narzeczonym o dziecko. Nie ukrywam, ze bardzo nam zalezy, a moj wiek (39) tez nam nie pomaga. Wxzoraj poeinnam dostac@. Zrobilam test i pokazal bardzo blada kreske, zrobilam drugi innej firmy tez dwie kreski choc troche ciemniejsze. Badanie nie bylo z porannego moczu. Dzis powtorzylam test z pieannego moczu i znow 2 kreski, tylko ta druga taka bladziutka. Czy mozliwym jest aby to byl bledny wynik?
Prosze o rady.
 

Załączniki

  • 1445163567430.jpg
    1445163567430.jpg
    4,6 KB · Wyświetleń: 164
reklama
Gratulacje :) W 2 ciązy zrobiłam chyba 8 testów, każdy negatywny. Wizyta u lekarza, jak się okazało w 4 tyg potwierdzała negatywne testy, więc dał mi recepte na tabletki wywołujące okres. Nie wzięłam ich bo "coś" mie wydawało że jednak wszyscy się mylą. Usg w 11 tyg ( poszłam aby sprawdzili czy nie mam torbieli lub czegoś innego) A tu nagle widzę Natalkę, która bryka w moim brzuszku, Tak więc uważam że jeśli na teście już widać jakiekolwiek kreseczki to bankowo jesteś w ciązy, nie spotkałam się nigdy aby test mylił się w tą stroną :)

Sama się teraz zastanawiam,czy może się udało. Jestem mamą 2 dziewczynek, mam 34 lata i czuję sie "zielona" cykle mam 36 dniowe, kochalam sie 3,4,5 października( do końca) Był to 15 dc. Robilam test po 12 dniach od stosunku, ale wyszedł negatywny. Do @ jescze teoche zostało. w 20 dc zaczełam plamic na brązowo p[rzez 3 dni.Jak myślicie, jest szansa że jednak jestem w ciąży?
 
Bardzo możliwe, że jesteś w ciąży:)
Ja miałam właśnie takie plamienia, które wzięłam za okres bo były tylko kilka dni wcześniej.
Życzę pozytywnego wyniku :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Sprawdź czułość testów - stąd może wynikać fakt, że w jednym kreska jest blada w innym mocniejsza :)
A dla pewności - badanie krwi - betaHCG i w przyszłym miesiącu USG :)
 
Miałam 5 takich bladziutkich kreseczek :) szósta była już bardziej wyraźna. Cztery dni później ginekolog pokazał mi piękny pęcherzyk na monitorze.
 
reklama
Ja tez zrobiłam test w dzien okresu i wykazał bardzo bladziutka kreskę. To bardzo wczesna ciaza dlatego druga kreska jest bardzo blada, ale na pewno oznacza ciaze. Poczekaj jescze kilka dni i powtórz test.
 
Do góry