reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Dołączył(a)
2 Marzec 2016
Postów
2
Witam, zrobilam test ciazowy ale nie jestem pewna co do wyniku. Kreska znajduje sie pomiedzy C a T. Czy to oznacza ze test jest nie wazny ?
 

Załączniki

  • 12810069_226998277645533_1202996348_o.jpg
    12810069_226998277645533_1202996348_o.jpg
    91,4 KB · Wyświetleń: 163
reklama
Tak, test wyszedl negatywny, dodam ze jestem 2 lub 3 dni po "miesiaczce". Byla ona strasznie dziwna, normalnie miesiaczkuje 5 czasami 6 dni, tym razem trwala ona 3 dni i bylo jej bardzo malo, na trzeci dzien to juz w ogole, czwarty dzien nic nie bylo i na piaty dzien na 2 godziny dostalam spowrotem okresu. Postanowilam ze zrobie test ciazowy, jak widac wynik troche mnie oglupil wiec wstawilam pytanie tutaj, dzisiaj zrobilam kolejny test no i jest negatywny. Jest sens robic nastepny test za tydzien ?
 
reklama
Zrób, dla własnego spokoju. Testy nie są drogie. Ja przy becie 52 (hehe :)) wciąż miałam negatywny wynik testu sikanego. Kreska ciążowa była tak blada, że gdybym nie wiedziała, że jestem w ciąży to bym jej tam nie zobaczyła. A test był o czułości 25.
 
Do góry