reklama

Test ciazowy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez akirwa12, 2 Marzec 2016.

CzarnaMadzia
Najlepsza odpowiedź CzarnaMadzia, 2 Marzec 2016
Witam, zrobilam test ciazowy ale nie jestem pewna co do wyniku. Kreska znajduje sie pomiedzy C a T. Czy to oznacza ze test jest nie wazny ? Zrób... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. akirwa12

akirwa12 Początkująca w BB

Witam, zrobilam test ciazowy ale nie jestem pewna co do wyniku. Kreska znajduje sie pomiedzy C a T. Czy to oznacza ze test jest nie wazny ?

Załączniki:

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13792421 by CzarnaMadzia, 2 Marzec 2016
  3. CzarnaMadzia

CzarnaMadzia Fanka BB :)

Głosów: 2
    Zrób koniecznie jeszcze jeden test...
    Ten test jest uszkodzony... wydaje mi się że to raczej kreska kontrolna... ale pokroić się nie dam:)
    Leć po następny!

CzarnaMadzia, 2 Marzec 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. ONA1227

ONA1227 Fanka BB :)

Hej.test jest widocznie wadliwy.kreska ma byc konkretnie pod T albo C.zrob drugi i daj znac:)POWODZENIA:)

6. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

i jak? zrobiłaś?

7. akirwa12

akirwa12 Początkująca w BB

Tak, test wyszedl negatywny, dodam ze jestem 2 lub 3 dni po "miesiaczce". Byla ona strasznie dziwna, normalnie miesiaczkuje 5 czasami 6 dni, tym razem trwala ona 3 dni i bylo jej bardzo malo, na trzeci dzien to juz w ogole, czwarty dzien nic nie bylo i na piaty dzien na 2 godziny dostalam spowrotem okresu. Postanowilam ze zrobie test ciazowy, jak widac wynik troche mnie oglupil wiec wstawilam pytanie tutaj, dzisiaj zrobilam kolejny test no i jest negatywny. Jest sens robic nastepny test za tydzien ?

8. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najwiarygodniejszy będzie test z krwi bHcg.

9. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Zrób, dla własnego spokoju. Testy nie są drogie. Ja przy becie 52 (hehe :)) wciąż miałam negatywny wynik testu sikanego. Kreska ciążowa była tak blada, że gdybym nie wiedziała, że jestem w ciąży to bym jej tam nie zobaczyła. A test był o czułości 25.

10. olix16

olix16 Początkująca w BB

Kup inny test i wykonaj ponownie :)

11. reklama

Poleć forum