reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Test ciAzowy

olga9

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Powiedzcie mi czy to pozytywny czy negatywny ;( sama sie już pogubiłam test zrobiony z popludniowego moczu w 19 dc . Cykle 29 dniowe

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

Życiowa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wydaje się pozytywny. Chociaż nie wiem czy na 'żywo' jest ten cień który ją widzę. Ogólnie to bardzo wcześnie jak na robienie testu. Może poczekaj na termin @ lub zrób test z krwi żeby mieć pewny wynik :)

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app

olga9

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Na żywo jest taka sama ;-( fakt to pierwszy cykl starań ale jestem po 2 poronieniach i strasznie sie boje

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Elenna

Rozwiązania
0
Też widzę cień. Jaka czułość testu ?
Ja bym poszła na betę.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom

sylwia_d

Mama Oliwki i Mariuszka
Miasto
Bełchatów
Rozwiązania
0
duza czulosc u mnie tez tak wychodzily powtorz za dwa dni. ale wydaje mi sie ze pozytywny

aneta_ck

Rozwiązania
1
Wydaje sie ze jest pozytywny ale to jeszcze bardzo wcześnie. Powtorz za parę dni albo zrob z krwi betę bedziesz wtedy miala pewnosc:)

Elenna

Rozwiązania
0
Jak dla mnie to mało prawdopodobne, żeby tak niskiej czułości test wykrył tak wczesną ciążę :/ tym bardziej z popołudniowego moczu... obym się jednak myliła. :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Osa85 Potrzebuję porady 14
Laurka1990 Potrzebuję porady 27
C Potrzebuję porady 11
B Potrzebuję porady 4
S Potrzebuję porady 14

Polecamy

null

null

Nowe wątki