reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

kasia1995

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2016
Postów
36
Chciałam zrobić test ciążowy ale nie miałam go w domu , rano zrobiłam siku do zwykłego kubeczka o zostawiłam w łazience po powrocie jakieś 3-4 godziny wróciłam z testem żeby go zrobić , czy wynik może być fałszywy ? Czy taki mocz się nadaje jeszcze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chciałam zrobić test ciążowy ale nie miałam go w domu , rano zrobiłam siku do zwykłego kubeczka o zostawiłam w łazience po powrocie jakieś 3-4 godziny wróciłam z testem żeby go zrobić , czy wynik może być fałszywy ? Czy taki mocz się nadaje jeszcze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ufff bo myślałam że chciałas go wypić ;)
Nie koniecznie musi być poranny
 
No raczej beta hcg sie nie ulotni z moczu :D
Jaki wynik? a co za problem puscic kilka kropel nowego moczu bo nie rozumiem?
 
No raczej beta hcg sie nie ulotni z moczu :D
Jaki wynik? a co za problem puscic kilka kropel nowego moczu bo nie rozumiem?
stezenie hormonu rano jest wyzsze i jak wczesna ciaza to lepiej robic rano wlasnie bo pozniej moze nie wyjsc ;)

ja tak miałam.. rano robilam to byla blada kresks a jak wieczorem powtórzyłam to nie wyszło
 
Wyczytałam gdzieś ze mocz może stać góra 2godziny bez lodówki a mój czekał 4


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry