reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Mamamamam

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Luty 2018
Postów
46
IMG_1837.JPG
Witajcie kochane. Powiedzcie mi czy ja już zwariowałam i uroiłam sobie ciąże, czy na teście naprawdę są dwa paski. Jestem po poronieniu i bardzo pragnę kolejnej ciąży, każdy kolejny miesiąc to kolejny zawód. Teraz 5 dni spóźnia mi się miesiączka, jestem tak podniecona i nakręcona ze nie umiem zinterpretować tego wyniku. Czy tylko ja widzę kreskę? Czy to może być jakiś błąd testu ze taka blada
 

Załączniki

  • IMG_1837.JPG
    IMG_1837.JPG
    541,5 KB · Wyświetleń: 3 574
reklama
Na początku ciazy tak moze byc ze druga kreska na tescie bedzie blada . tez bym tak chciala dzisiaj mi 3 dzien okres sie spuznial ale bylam 5 min w toalecie i juz plamie na brazowo .

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jestes w ciazy nic sobie nie uroilas.
Moj pierwszy test tez tak wyglądał :)
Wczesna ciaza niski poziom beta hcg dlatego.
Zrobisz za dwa dni i już bedzie wyrazna.
Zrob bete hcg i powtorz po 48 albo 72 czy dobrze przyrasta.
Gratuluje:*
 
Do góry