reklama

Test dodatni czy ujemny? 29 dc

reklama
reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nawet się nie cieszę, nie wierzę i jestem przerażona, to chyba jeszcze nic pewnego :(
Ilu dniowe masz cykle? Musisz sprawdzić przyrost sie nie martwić wiem ze latwo sie mowi ale teraz od ciebie zależy tylko tyle bys o siebie dbala. Glowa do gory będzie dobrze

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ilu dniowe masz cykle? Musisz sprawdzić przyrost sie nie martwić wiem ze latwo sie mowi ale teraz od ciebie zależy tylko tyle bys o siebie dbala. Glowa do gory będzie dobrze
No zawsze miałam 29-33 dni, ale od 2 miesięcy biorę duphaston, w zeszłym miesiącu miałam cykl 26 dni (chyba bezowulacyjny), więc nie wiem jak to teraz liczyć.

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
Nawet się nie cieszę, nie wierzę i jestem przerażona, to chyba jeszcze nic pewnego :(
Tak dokładnie trzeba poczekać , ciąża jest ale niewiadomo czy nie biochemiczna ,
Powtórz po 48h potem znów i będzie pewność ;) ja przy becie 54 miałam ciążę biochemiczna ;(

Carenik

Rozwiązania
2
Ale kazda z nas przechodzi bete 54 i nizsza bo ona rosnie sobie stopniowo. I moze byc i beta 6 przy prawidlowej ciazy jezeli przez 48h przyrosnie o 66%. Nie ma co panikowac.
Tak dokładnie trzeba poczekać , ciąża jest ale niewiadomo czy nie biochemiczna ,
Powtórz po 48h potem znów i będzie pewność ;) ja przy becie 54 miałam ciążę biochemiczna ;(

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
Ale kazda z nas przechodzi bete 54 i nizsza bo ona rosnie sobie stopniowo. I moze byc i beta 6 przy prawidlowej ciazy jezeli przez 48h przyrosnie o 66%. Nie ma co panikowac.
Tak oczywiście nie mówię że nie , jedynie co mówię o tym żeby nie nastawiać się jakoś super i nie mówić o tym rodzinie bo potem jest przykre rozczarowanie, ja bardzo płakałam i dlatego radzę autorce poczekać i sprawdzić dokładniej ;) i wierzyć że tym razem się uda trzymam kciuki

Amica20

Miasto
Giżycko
Rozwiązania
0
Zgadzam się ja miałam betę tak jak pisałam 2.9 i co jest dobrze :) nie sprawdzałam nawet przyrostu bo nasatwilam się że brak ciąży a ten wynik to z poprzedniego miesiąca. A miesiąc wcześniej miałam wynik 2.0 i to była biochemiczna.

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Tak oczywiście nie mówię że nie , jedynie co mówię o tym żeby nie nastawiać się jakoś super i nie mówić o tym rodzinie bo potem jest przykre rozczarowanie, ja bardzo płakałam i dlatego radzę autorce poczekać i sprawdzić dokładniej ;) i wierzyć że tym razem się uda trzymam kciuki
Rodzina na pewno nie dowiedziałaby się wcześniej niż po wizycie na której usłyszałabym serduszko :)
Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze, kolejna beta w poniedziałek.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi