reklama

Test dodatni czy ujemny? 29 dc

reklama

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Boli mnie troszkę brzuch, to raczej takie skurcze, czasem kłucie. Czy to jest normalne? Nie powiem - zaczynam się martwić, nie mam pojęcia jak powinnam się czuć w ciąży.

Charlotte21

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Boli mnie troszkę brzuch, to raczej takie skurcze, czasem kłucie. Czy to jest normalne? Nie powiem - zaczynam się martwić, nie mam pojęcia jak powinnam się czuć w ciąży.
Też tak miałam po pozytywnym teście. Przepłakałam całą noc, bo myślałam, że okres przyjdzie. Na razie nie przyszedł i tego się też trzymaj. Trzymam kciuki. Bierzesz duphaston więc trzeba czekać. :)
Gratuluje :*

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Kiedy mogę zaplanować pierwszą wizytę u ginekologa?

Charlotte21

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Kiedy mogę zaplanować pierwszą wizytę u ginekologa?
Pewnie jak to każdy ginekolog powie, aby przyjść jak beta przekroczy 1500 lub około 6 tc, wtedy można już zobaczyć małego :) Ja byłam w 5 tc i było widać tylko pęcherzyk, a na początku 7 już widziałam zarodek :) i usłyszałam serduszko.

reklama

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Pewnie jak to każdy ginekolog powie, aby przyjść jak beta przekroczy 1500 lub około 6 tc, wtedy można już zobaczyć małego :) Ja byłam w 5 tc i było widać tylko pęcherzyk, a na początku 7 już widziałam zarodek :) i usłyszałam serduszko.
Zapisałam się na 6 tydzień (+3 dni), chyba trochę za wcześnie, ale akurat mamy wtedy wolne z mężem.

Carenik

Rozwiązania
2
Zapisałam się na 6 tydzień (+3 dni), chyba trochę za wcześnie, ale akurat mamy wtedy wolne z mężem.
Przy odrobinie szczescia moze juz bic serce. Ale nie zalamuj sie bo to taki moment gdzie moze juz ale jeszcze nie musi :).

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi