reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test dodatni czy ujemny? 29 dc

arjot

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
33
968717
968716
 
reklama
reklama
Ilu dniowe masz cykle? Musisz sprawdzić przyrost sie nie martwić wiem ze latwo sie mowi ale teraz od ciebie zależy tylko tyle bys o siebie dbala. Glowa do gory będzie dobrze
No zawsze miałam 29-33 dni, ale od 2 miesięcy biorę duphaston, w zeszłym miesiącu miałam cykl 26 dni (chyba bezowulacyjny), więc nie wiem jak to teraz liczyć.
 
Ale kazda z nas przechodzi bete 54 i nizsza bo ona rosnie sobie stopniowo. I moze byc i beta 6 przy prawidlowej ciazy jezeli przez 48h przyrosnie o 66%. Nie ma co panikowac.
Tak dokładnie trzeba poczekać , ciąża jest ale niewiadomo czy nie biochemiczna ,
Powtórz po 48h potem znów i będzie pewność ;) ja przy becie 54 miałam ciążę biochemiczna ;(
 
Ale kazda z nas przechodzi bete 54 i nizsza bo ona rosnie sobie stopniowo. I moze byc i beta 6 przy prawidlowej ciazy jezeli przez 48h przyrosnie o 66%. Nie ma co panikowac.
Tak oczywiście nie mówię że nie , jedynie co mówię o tym żeby nie nastawiać się jakoś super i nie mówić o tym rodzinie bo potem jest przykre rozczarowanie, ja bardzo płakałam i dlatego radzę autorce poczekać i sprawdzić dokładniej ;) i wierzyć że tym razem się uda trzymam kciuki
 
Ale kazda z nas przechodzi bete 54 i nizsza bo ona rosnie sobie stopniowo. I moze byc i beta 6 przy prawidlowej ciazy jezeli przez 48h przyrosnie o 66%. Nie ma co panikowac.
Zgadzam się ja miałam betę tak jak pisałam 2.9 i co jest dobrze :) nie sprawdzałam nawet przyrostu bo nasatwilam się że brak ciąży a ten wynik to z poprzedniego miesiąca. A miesiąc wcześniej miałam wynik 2.0 i to była biochemiczna.
 
Tak oczywiście nie mówię że nie , jedynie co mówię o tym żeby nie nastawiać się jakoś super i nie mówić o tym rodzinie bo potem jest przykre rozczarowanie, ja bardzo płakałam i dlatego radzę autorce poczekać i sprawdzić dokładniej ;) i wierzyć że tym razem się uda trzymam kciuki

Rodzina na pewno nie dowiedziałaby się wcześniej niż po wizycie na której usłyszałabym serduszko :)
Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze, kolejna beta w poniedziałek.
 
reklama
Do góry