reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test dodatni czy ujemny? 29 dc

arjot

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
33
968717
968716
 
reklama
reklama
Boli mnie troszkę brzuch, to raczej takie skurcze, czasem kłucie. Czy to jest normalne? Nie powiem - zaczynam się martwić, nie mam pojęcia jak powinnam się czuć w ciąży.
 
Boli mnie troszkę brzuch, to raczej takie skurcze, czasem kłucie. Czy to jest normalne? Nie powiem - zaczynam się martwić, nie mam pojęcia jak powinnam się czuć w ciąży.
Też tak miałam po pozytywnym teście. Przepłakałam całą noc, bo myślałam, że okres przyjdzie. Na razie nie przyszedł i tego się też trzymaj. Trzymam kciuki. Bierzesz duphaston więc trzeba czekać. :)
Gratuluje :*
 
reklama
Pewnie jak to każdy ginekolog powie, aby przyjść jak beta przekroczy 1500 lub około 6 tc, wtedy można już zobaczyć małego :) Ja byłam w 5 tc i było widać tylko pęcherzyk, a na początku 7 już widziałam zarodek :) i usłyszałam serduszko.
Zapisałam się na 6 tydzień (+3 dni), chyba trochę za wcześnie, ale akurat mamy wtedy wolne z mężem.
 
Do góry