reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test domowy z krwi a hcg?

No niestety a z tego co czytam to bardzo duzo kobiet ma problem z cierpliwoscia. Ja glupia bo naprawde w ciagu dwoch lat to majatek wydalam i wiem ze nawet pozytywny nie daje sto procent ze wszystko potoxzy sie jak powinno... I pozniej dluzszy stres. Taka mam cicha nadzieje ze jednak za wczesnie zrobilam oznaczeniw w labo 😜. Hahaha tak kazda dąży do zajscia w ciaze a pozniej najpierw ciaza i z nia problemy zwiazane pozniej bobo i ciagle nartwienie sie o niego i tak do konca zycia 😂. Ale niektore z nas sa stworzone do tej roli znam tez takie co niekoniecznie o tym marzą 😜.
Trzymam kciuki żeby się udało 😉 my po wynikach męża zaczynaliśmy myśleć że zostaniemy sami we dwójkę.. badania i tak dość wcześnie zaczęliśmy robić bo po roku bezowocnych starań.. jeszcze nie zdążyliśmy do końca dobrze się przebadać a tu niespodzianka.. u mnie chyba też coś było nie tak.. dopiero przy kontrolowanej owulacji i duphastonie zaskoczyło 😁😁 też wpadłam w testomanie.. ta nadzieja przed i rozczarowanie gdy widzisz 1 kreskę.. 😞 podczas tej kontrolowanej owulacji nie myślałam że za pierwszym razem się uda, myślałam że żołądek i ogólnie brzuch mnie boli od tych tabletek i wkrecilam sobie że napewno mam raka jajnika (wyczytałam w ulotce🙈🙈🙈). Dopiero jak wróciłam po nocce z pracy tak styrana jakbym 3doby nie spala i jechałam samochodem jak ostatnia łajza skumalam że może warto test zrobić 😜😜 ogolnie ciąża i okres po porodzie robi z mózgu wodę 😝😝 ale dla tego bobasa warto przez to wszystko przejść . Także trzymam kciuki. 😁😁 Jakby okazało się że teraz nie udało się nie łam się tylko zainwestuj w najlepszego lekarza 😉
 
reklama
Trzymam kciuki żeby się udało 😉 my po wynikach męża zaczynaliśmy myśleć że zostaniemy sami we dwójkę.. badania i tak dość wcześnie zaczęliśmy robić bo po roku bezowocnych starań.. jeszcze nie zdążyliśmy do końca dobrze się przebadać a tu niespodzianka.. u mnie chyba też coś było nie tak.. dopiero przy kontrolowanej owulacji i duphastonie zaskoczyło 😁😁 też wpadłam w testomanie.. ta nadzieja przed i rozczarowanie gdy widzisz 1 kreskę.. 😞 podczas tej kontrolowanej owulacji nie myślałam że za pierwszym razem się uda, myślałam że żołądek i ogólnie brzuch mnie boli od tych tabletek i wkrecilam sobie że napewno mam raka jajnika (wyczytałam w ulotce🙈🙈🙈). Dopiero jak wróciłam po nocce z pracy tak styrana jakbym 3doby nie spala i jechałam samochodem jak ostatnia łajza skumalam że może warto test zrobić 😜😜 ogolnie ciąża i okres po porodzie robi z mózgu wodę 😝😝 ale dla tego bobasa warto przez to wszystko przejść . Także trzymam kciuki. 😁😁 Jakby okazało się że teraz nie udało się nie łam się tylko zainwestuj w najlepszego lekarza 😉
Mamjuz dwoje dzieci synek 7 i corcia 11 lat. Wczesnie zaczelam i w wieku 20 lat urodzilam córcię. Teraz mam 31 lat dzieci prawie odchowane i brakuje mi malego brzdaca, dlatego sie tak nakrecilam. No niby wszystko ugrane problem w PAI 1 i homocysteinie. Teraz mam dobre wyniki. Lekarz wie co robic w razie ciazy. Powinno byc dobrze ale nigdynie wiadomo 😁 mnie dzis tak boli brzuch ze chyba mi przyspieszy okres o ile bedzie 🥴 dobrej nocki przespanej 😜
 
Z dzisiaj rano ten super czuły 😮 bylam pewna ze bedzie negatywny a tu pozytyw 😬
 

Załączniki

  • IMG_20200704_072554.jpg
    IMG_20200704_072554.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 861
Chyba jednak za wczesnie o 1 dzien zrobilam test w labo, albo byl blad w wyniku dzis z porannwgo moczu taki wynik wyszedl 😁 juz powili sie ciesze 🤭
 

Załączniki

  • IMG_20200705_082632.jpg
    IMG_20200705_082632.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 796
Witam zaczne od tego ze dzis mam 23 dc przy 28 do 30 w kazdym cyklu. Wczoraj wynik z labo to <0.1 czyli ciazy brak. Dzis mi przyszly testy zamowione kurierem takie wlasnie z krwi. No i ze moje starania siegaja okolo 2 lat, przy czym mialam 3 poronienia. ( PAI 1, wysoka homocysteina) teraz mam wyniki w normie i od 4 miesiecy staramy sie o 3 bobasa. Stwierdzilam ze a tam spróbuję jeszcze jeden raz zatestowac. Nie wiem w sumie po co skoro hcg ujemne. I teraz moje pytanie brzmi czy w labie moga sie pomylic czy moze w ciagu jednego dnia te hcg sie pojawilo. Jestem w szoku. Te testy uzywane przez 3 miesiace zawsze dawaly wynik ewidentnie negatywny a tu prosze pozytyw od razu. Co o tym myslicie? Ktos uzywal tych testow i jak z tym laboratorium czy moze byc pomyslka?
Dzień dobry, wczoraj wyszedł mi pozytyw ten test a dziś w laboratorium beta O.
 
reklama
Czytałam na innym forum, że dziewczynie wyszedł pozytyw właśnie domowa beta a labo. nie wykryło. Może za wcześnie? @ ma nadejść w środę, a betę zrobiłam dziś rano, do zapł. mogło dojść 4-5.11 (chyba liczę na cud...) :(
Miałaś potwierdzona owulacje na monitoringu?
 
Do góry