reklama

Test HCG BETA 0,1 mIU/ml

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez gosiak080284, 4 Październik 2014.

1. gosiak080284

gosiak080284 Zaangażowana w BB

Witam
    Mam pytanie. Nie dostałam ostatnio krwawienia podczas 7 dniowej przerwy. Raz w tygodniu zapomniałam wziąść tabletki wcześniej ale nie mineło 12 godzin opóźnienia tak więc wziełam zapomnianą tabletkę i potem kolejną. Przed 7 dniową przerwą kochałam się z mężem, i nie dostałam krwawienia w ciągu 7 dniu, więc zrobiłam test ciążowy i rozpoczełam kolejne opakowanie. Mineło do stosunku 14 dni robiłam sporo testów i dziś również zrobiłam test beta i wynik wyszedł
    Column 1
    [TR]
    [TD="width: 64, align: right"]0,1[/TD]
    [TD="width: 64"]mIU/ml
    [/TD]
    [/TR]

Co on oznacza? Jest poniżej tak więc chyba nie jestem w ciąży ?! Czy po 14 dniach mogę wierzyć temu wynikowi ??
    Bardzo proszę o wasze zdanie.

2. Lukrecja_85

Lukrecja_85 Fanka BB :)

W sumie to mozesz wierzyć ale ja robiłam bete w tym cylku ok 2 dni po spodziewanej @i była taka jak Twoja, a po kolejnych 12 dniach była juz 188 ;-) testy z moczu wszystkie negatywne (aż 8!!!)

3. reklama
  4. gosiak080284

gosiak080284 Zaangażowana w BB

Hm myślisz że mogę być w ciąży ? Krwawienie powinno wystąpić od 19.09. do 25 09. test wykonała wczoraj tak więc już 9 dni po okresie.

5. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

Gosia jeśli doszło do zapłodnienia w okresie kiedy krwawienie powinno wystąpić ( a nie wystąpiło ) to test może jeszcze być ujemny ! Ja poczekałabym 4 dni i zrobiła ponownie betę ... jeśli nadal wynik będzie poniżej 3 - czyli do zapłodnienia nie doszło !

Poleć forum