reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test +, infekcja, nowa praca

Od lekarza wiem że wysokie prawdopodobieństwo że jeśli zajde i będzie ok to napewno oszczędzający tryb życia ze względu ze długie starania i jedna ciaza poronienie. Prace nowa zaczynam w pon. Nie wiem co robić.
Praca jesy ciężka? To juz musisz sama zdecydować czy dasz radę pracować czy będziesz musiała zrezygnować czy coś, bo teraz żebyś miała płatne l4 to i tak musisz przepracować miesiac czasu u nowego pracodawcy.
 
reklama
Nawet jeśli jedna umowa najdzie mi na drugą?

Jeśli przerwa między jedną a drugą umową o pracę nie była dłuższa niż 30 dni, u nowego pracodawcy nie obowiązuje Cię wspomniany okres wyczekiwania

Ale pytanie co Ci się bardziej opłaca i jak się będziesz z tym czuła etycznie. No i ewentualna kontrola z ZUS także może być tak, że na jakiś okres zostaniesz bez pieniędzy
 
Chce pracować ale nie wiem co na to mój lekarz jeśli faktycznie okaże się że to ciaza I że wszystko tym razem dobrze. Pewnie będzie chciał chronić i da zwolnienie. Co do nowego pracodawcy to nie czuje Się z tym dobrze ze tak sytuavja
 
Do góry