reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test na płeć dziecka

empuse

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Marzec 2019
Postów
4 300
Miasto
lubelskie
Część, czy któraś z was robiła test na płeć dziecka. Są takie testy na allegro, koszt 180 PLN. Zastanawiam się czy warto, czy są skuteczne i czy ktokolwiek z was korzystał.
 
reklama
Myślę, że to naciąganie na kasę. Poczekaj spokojnie, w końcu się dowiesz jaka jest płeć ;)
 
Nie bardzo wiem na czym polega ten test, ale kiedyś coś czytałam, że to raczej wróżenie z fusów.
Miarodajny jest tylko test z krwi kobiety ciężarnej, który bada DNA płodu, wiarygodność jest na poziomie 99%, jeżeli zostanie prawidłowo wykonany.
Ja mieszkam w UK i taki test robiłam, sprawdził się. Niektóre kliniki, które go przeprowadzają, obiecują zwrot pieniędzy w przypadku pomyłki, można go robić już od 7 tc. Jest dość drogi, w przeliczeniu na złotówki kosztuje około 900 zł.

 
Do góry