reklama

Test na płeć z sody

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez zuzia2012, 8 Luty 2012.

1. zuzia2012

zuzia2012 Fanka BB :)

słyszałam o teście na płeć... z sody....spodziewam się dziecka ale nie znam płci....i chciałabym wypróbować ten test tylko nie wiem ile tej sody i czy zalać moczem czy dosypać do moczu.....

Załączniki:

Ostatnia edycja: 8 Luty 2012
  2. as-asia1989

as-asia1989 Fanka BB :)

mogła by pani napsać coś więcej o tym teśącie ile kosztuje

3. reklama
  4. zuzia2012

zuzia2012 Fanka BB :)

test robi się z sody zwyczajnej takiej w każdym spożywczym sklepie dostępnej... to koszt o.k 1 zł....a jak i co dokładnie..czekam na wpisy..mam które już robiły ten test..i czy on się sprawdza??/

5. Malinkaizi

Malinkaizi Mama pięciu dziewczynek

6. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

pytasz serio czy dla żartu??

7. zZagubiona

zZagubiona Gość

ja lyzeczke sody wsypalam do pojemniczka i siurnelam na nia na chlopca sie pieni na dziewczyne nic se nie dzieje ale niby od 10 tc to sie robi mi wyszlo na dziewuszke no i na usg pokazala pitulke

8. daria0607

daria0607 Fanka BB :)

ja daalam lyzeczke albo dwie do pojemnika a w drugim pojemniku poranny mocz i wlac i jak nic sie nie dziej to dziewczynka a jak sie pieje lub bulgocze to chlopiec u mnie sie nie sprawdzilo bo raz sie pieni raz nie :-)
    i nawet jak z jednego moczu zrobilam w dwoch szklankach w jednej sie pienilo a w drugiej nie :sorry2:
    probowalas test z kapusty czerwonej ja robilam juz dwa razy narazie wychodzi dziewczynka ale to sie okaże :)

9. zZagubiona

zZagubiona Gość

a jak sie go robi?

10. reklama
  11. happybeti

happybeti show must go on...

...a mnie zastanawia,po co Wam takie "testy"????Nawet jak w odpowiednim czasie dziecko nic nie "pokaże" na usg,to przeciez co za różnica?
    Nie mówiąc już o tym,ze takie "testy" wydają mi się absolutnie niewiarygodne- to tak "na dwoje babka wróżyła":-):-);-).Gdyby istniał taki prosty ,chemiczny test na płeć,pewnie możnaby go przeprowadzić w warunkach laboratoryjnych???
    No,ale pobawić sięmożna- taka sma wiarygodność,jak "wróżba " z "zachcianek" czy obrączki ;)

12. zZagubiona

zZagubiona Gość

no wlasnie po to by sie pobawic przeciez kazda zdaje sobie sprawe ze nawet usg nie daje 100 % pewnosci dopiero jak masz w ramionach malenstwo

Poleć forum