reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test na płeć z sody

zuzia2012

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
8 Luty 2012
Postów
111
Miasto
podkarpacie
słyszałam o teście na płeć... z sody....spodziewam się dziecka ale nie znam płci....i chciałabym wypróbować ten test tylko nie wiem ile tej sody i czy zalać moczem czy dosypać do moczu.....
 

Załączniki

  • 100_8389.jpg
    100_8389.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 2 582
Ostatnia edycja:
reklama
test robi się z sody zwyczajnej takiej w każdym spożywczym sklepie dostępnej... to koszt o.k 1 zł....a jak i co dokładnie..czekam na wpisy..mam które już robiły ten test..i czy on się sprawdza??/
 
ja lyzeczke sody wsypalam do pojemniczka i siurnelam na nia na chlopca sie pieni na dziewczyne nic se nie dzieje ale niby od 10 tc to sie robi mi wyszlo na dziewuszke no i na usg pokazala pitulke
 
ja daalam lyzeczke albo dwie do pojemnika a w drugim pojemniku poranny mocz i wlac i jak nic sie nie dziej to dziewczynka a jak sie pieje lub bulgocze to chlopiec u mnie sie nie sprawdzilo bo raz sie pieni raz nie :-)
i nawet jak z jednego moczu zrobilam w dwoch szklankach w jednej sie pienilo a w drugiej nie :sorry2:
probowalas test z kapusty czerwonej ja robilam juz dwa razy narazie wychodzi dziewczynka ale to sie okaże :)
 
...a mnie zastanawia,po co Wam takie "testy"????Nawet jak w odpowiednim czasie dziecko nic nie "pokaże" na usg,to przeciez co za różnica?
Nie mówiąc już o tym,ze takie "testy" wydają mi się absolutnie niewiarygodne- to tak "na dwoje babka wróżyła":-):-);-).Gdyby istniał taki prosty ,chemiczny test na płeć,pewnie możnaby go przeprowadzić w warunkach laboratoryjnych???
No,ale pobawić sięmożna- taka sma wiarygodność,jak "wróżba " z "zachcianek" czy obrączki ;)
 
reklama
no wlasnie po to by sie pobawic przeciez kazda zdaje sobie sprawe ze nawet usg nie daje 100 % pewnosci dopiero jak masz w ramionach malenstwo
 
Do góry