reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test negatywny, a brak miesiączki

reklama
teoretycznie @ powinnam mieć 14.06 ( biorąc pod uwage poprzednie cykle) ,ale z uwagi, że owulacja mi się przesunęła na 4.06 to powinnam mieć teoretycznie właśnie 18.06 (przynajmniej z tego co mi wiadomo okres przychodzi średnio 14 dni po owu ).
A okresu nadal brak .... :)
 
teoretycznie @ powinnam mieć 14.06 ( biorąc pod uwage poprzednie cykle) ,ale z uwagi, że owulacja mi się przesunęła na 4.06 to powinnam mieć teoretycznie właśnie 18.06 (przynajmniej z tego co mi wiadomo okres przychodzi średnio 14 dni po owu ).
A okresu nadal brak .... :)

Okres przychodzi 10-16 dni po owulacji w zależności od tego jaką ma się fazę lutealną ja np. mam 15 dniową, ale z nam dziewczyny też z tą 10 dniową
 
Okres przychodzi 10-16 dni po owulacji w zależności od tego jaką ma się fazę lutealną ja np. mam 15 dniową, ale z nam dziewczyny też z tą 10 dniową
a rozumiem ;) dzięki za wyjaśnienie, bo jestem trochę zielona w tych sprawach :)
Czyli okres ma czas do dziś, aby przyjść ( będzie mijać 16 dni ) :)
 
Więc, gdyby nie było owu okresu może wcale nie być? :)

Zwykle taka niepęknięta komórka zmienia się w torbiel i po czasie też pęka (ale oczywiście nie jest zdolna do zapłodnienia). Można się też podeprzeć progesteronem od lekarza, na wywołanie miesiączki.

Generalnie szkoda, że przy becie nie zrobiłaś właśnie progesteronu bo jego wynik mógłby powiedzieć coś więcej :)
 
reklama
Do góry