reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test negatywny-brak okresu objawy ciąży

Ania93__

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2020
Postów
18
Cześć dziewczyny, jestem w 31 dniu cyklu, okres spóźnia mi się 3 dni, jakieś 5 dni przed terminem miesiączki robiłam test, pojawiły się dwie kreski, jednak po kilku sekundach druga zniknęła, test robiony wieczorem, potem test przed południem w dniu miesiączki negatywny. Dzisiaj zrobiłam test, okres powinnam miec w środę, te4st zrobiony rano. Potraktowałam go jako negatywny. Załączam zdjęcia. Zaczełam widziec cien cienia co myslicie? Czy ktoras z was miala testy negatywne po terminie miesiaczki i byla w ciazy? Czytalam na forach, ze czesc dziewc zyn tak miala, u niektorych nawet beta hcg wycxhodzila negatywna. Dobija mnie ta niepewnosc, na piersiach pojawily sie zylki, piersi bola, ale dzisiaj juz mniej... Wcozraj mialam zpaarcia, nigdy wczesniej nie mialam, lekkie swedzenie piersi, ale moze sobie wmawiam... Widze na tym terscie jakis cien cienia. a Wy?
 

Załączniki

  • Zdjęcie 2.JPG
    Zdjęcie 2.JPG
    540,3 KB · Wyświetleń: 2 477
  • Zdjęcie.JPG
    Zdjęcie.JPG
    749,9 KB · Wyświetleń: 1 228
reklama
Rozwiązanie
niestety przyszła @ :( skąpa, nie to co zawsze, ze sie ze mnie lalo, bardziej plamienie ale jednak ;/ najgorsze jest to, ze pojawily mi sie zylki, mamn mdlosci i wrazliwosc na zapachy. Mdlosci moge sobie wkrecac, wraxzliwosc tez, ale skad te zylki? Moj maz też mowi, ze wczesniej ich nie miałam
jeśli nie wiesz, kiedy miałaś owulację, a plamienie jest naprawdę skąpe, to może to być plamienie implantacyjne. Jak Ci się okres nie rozkręci, to zrób test albo betę
Cześć dziewczyny, jestem w 31 dniu cyklu, okres spóźnia mi się 3 dni, jakieś 5 dni przed terminem miesiączki robiłam test, pojawiły się dwie kreski, jednak po kilku sekundach druga zniknęła, test robiony wieczorem, potem test przed południem w dniu miesiączki negatywny. Dzisiaj zrobiłam test, okres powinnam miec w środę, te4st zrobiony rano. Potraktowałam go jako negatywny. Załączam zdjęcia. Zaczełam widziec cien cienia co myslicie? Czy ktoras z was miala testy negatywne po terminie miesiaczki i byla w ciazy? Czytalam na forach, ze czesc dziewc zyn tak miala, u niektorych nawet beta hcg wycxhodzila negatywna. Dobija mnie ta niepewnosc, na piersiach pojawily sie zylki, piersi bola, ale dzisiaj juz mniej... Wcozraj mialam zpaarcia, nigdy wczesniej nie mialam, lekkie swedzenie piersi, ale moze sobie wmawiam... Widze na tym terscie jakis cien cienia. a Wy?
Co się stało z tym testem?? On jest negatywny..
 
reklama
reklama
Do góry